Futbal, 5. liga: Horná Krupá zvíťazila v Špačinciach z penalty

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.8.2018, 23.06, Ján Král

Veľké Kostoľany doma remizovali s Brodským 1:1. Hostí poslal do vedenia pred prestávkou Daniel, po obrátke vyrovnal Dolinaj.

Futbal, 5. liga: Horná Krupá zvíťazila v Špačinciach z penalty

Špačince a Horná Krupá sa stretli v minulej sezóne v šiestej lige, teraz si zopakovali súboj o súťaž vyššie. Foto: Ján Král

Rovnakým výsledkom sa skončil duel Mokrý Háj – Horné Orešany. Hostí poslal do vedenia už svojím piatym gólom v sezóne Matej Meško. Ešte do prestávky ale vyrovnal Kubinec.

Nakladačku 6:0 utŕžili Voderady v Mokrom Háji. Hostia nezachytili úvod stretnutia, v 22. minúte prehrávali už trojgólovým rozdielom. Napokon si zo Záhoria odvážali poltucet.

Horná Krupá vyhrala v šlágri kola na pôde Špačiniec. O víťazstve zverencov trénera Pavla Pavlúsa rozhodol po hodine hry z pokutového kopu Mikláš.