Futbal, 7. liga B: Madunice porazili Prašník, Trakovice remizovali so Šípkovým

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.8.2018, 17.13, prispievatelia

Dubovany síce viedli od tretej minúty nad Bojničkami, ale gól Kusého napokon body pre domácich neznamenal. V 16. minúte vyrovnal Miroslav Pavelka a ten istý hráč po hodine hry rozhodol o výhre hostí 2:1.

Trakovice doma remizovali so Šípkovým. Foto: Ján Král

Trakovice strelili Šípkovému gól zásluhou striedajúceho Lukáša Tarabu, ten potreboval na svoj zásah iba minútový pobyt na ploche. Hostia vyrovnali v úplnom závere vďaka Petríkovi, rovnako striedajúcemu hráčovi. Po góle videli ešte dvaja domáci hráči červené karty za kritiku rozhodcu a išli o niečo skôr pod sprchy.

Borovce spravili s Dolným Lopašovom rýchly proces a po polčase viedli 4:0. Po úvodnom góle Dadíka si za dvadsať minút pripísal hetrik na svoje konto Dubovský. V druhom polčase pridal piaty gól domácich striedajúci Búš. Borovce tak vyhrali 5:0.

Ani dva góly Ľuboša Mikloviča nestačili Moravanom na domáce body proti Chtelnici. Za hostí dávali góly Michal Hrčka, Marian Bogora a Ondrej Zemko. Domáci v sedemdesiatej minúte nepremenili pokutový kop a tak sa zápas skončil výsledkom 2:3.

Madunice porazili Prašník. Už prvý polčas mali domáci dobre rozohraný, viedli po góloch Žuffu a Dzura. Keď po hodine hry pridal ďalší gól Rak zdalo sa byť vymaľované. Hostia stihli dvomi gólmi iba znížiť, ale vyrovnať nie. Zostalo pri 3:2.

Šulekovo porazilo Ostrov rozdielom triedy, góly domácich strelili Michal Gažovič, Kevin Daniš a v druhom polčase pridal zásah aj Marián Kolony.

Veselé z penalty v prvom polčase odpovedalo na vedúci gól Pečenád. Následne hostia v druhej časti hry dvomi gólmi v podaní Halas a Gulu išli do vedenia a nič na ich výhre nezmenil ani Krajčov gól. Pečeňady pridali ešte poistku Michalčíkom a vyhrali 4:2.