Futbal, 3. liga: Malženice zdolali Gabčíkovo, juniori Spartaka prehrali v Nitre

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.8.2018, 20.12, Ján Král

Juniori trnavského Spartaka prehrali vo štvrtom kole tretej ligy západ v Nitre s rezervou domáceho FC 2:3.

Futbal, 3. liga: Malženice zdolali Gabčíkovo, juniori Spartaka prehrali v Nitre

Filip Bango (v bielom) odohral za juniorku Spartaka celý zápas. Archívne foto: spartak.sk

Trnavčania nastúpili vyložene s mladými hráčmi bez posíl z áčka, keďže v nedeľu hrá aj prvý tím andelov a tréner Radoslav Látal chce dať priestor hráčom zo širšieho kádra, nakoľko potrebuje šetriť opory na odvetu Európskej ligy s Ľubľanou.

V zápase dokázali mladí spartakovci dvakrát dorovnať skóre, keď Nitra viedla najprv po góle Čeredničenka a neskôr Mareka Fábryho.

Do listiny strelcov sa za trnavský kolektív zapísali Sviatko a Zolvík. Posledné slovo ale mal opäť Čeredničenko, ktorý pod Zobor prestúpil práve zo Spartaka a v 77. minúte stanovil na konečných 3:2.

Naplno bodovali Malženice. Na domácej pôde zdolali Gabčíkovo 3:1. Dynamo sa dostalo do vedenia v 12. minúte z penalty Orolína. Rovnaký hráč skóroval aj krátko po návrate z kabín a do hodiny hry rozhodol Královič. Hostia už len korigovali Baszóm.