Futbal, 4. liga: Boleráz remizoval s Trebaticami, bod majú aj Hlohovec a Vrbové

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.8.2018, 21.14, prispievatelia

Vrbové vezie bod z ihriska Prievidze, prehrávalo od 53. minúty, o remíze 1:1 rozhodol v 84. minúte Mário Strecký.

Futbal, 4. liga: Boleráz remizoval s Trebaticami, bod majú aj Hlohovec a Vrbové

Brankár Hlohovca Šimon Horváth si udržal čisté konto. Archívne foto: Ján Král

Hlohovec nestrelil Lehote pod Vtáčnikom ani gól, oba tímy si tak berú po bode.

Jaslovské Bohunice vyrovnali v Prečíne zásluhou Petra Jakubičku v 71. minúte a rovnako si vybojovali jeden bod za remízu 1:1.

Ani dva góly domáceho Bagiho nestačili Bolerázu na výhru nad Trebaticami. Hostia viedli po góle Kirku a ich druhý gól pridal Klačman. Zápas sa skončil remízou 2:2.