Futbal, 8. liga B: Sokolovce uštedrili Kľačanom kanára, Nižná zvíťazila v Pastuchove

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.8.2018, 23.38, Ján Král

Sokolovce deklasovali Kľačany 6:0. Domáci viedli už po prvom polčase rozdielom triedy. Dvakrát skóroval Filip Jašík, ku ktorému sa pridali aj Peter Pavlovič a Tomáš Pavlovič. Po zmene strán skompletizoval hetrik Jašík, keď premenil pokutový kop. Záverečnú bodku dal zápasu presnou strelou Matúš Karaba.

Futbal, 8. liga B: Sokolovce uštedrili Kľačanom kanára, Nižná zvíťazila v Pastuchove

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Žlkovce si na domácom ihrisku poradili s Koplotovcami 2:0 po góloch Róberta Blaška a Lukáša Paulíka.

Nižná okradla o všetky body domáci Pastuchov po výsledku 5:1. Hostia začali dvomi presnými zakončeniami Ondrášika a Horvátha. Pastuchov síce korigoval za pomoci Kollára, lenže následne padali góly len do domácej siete. Matúš Velšic a dvakrát aj Jozef Žák nedopustili  žiadnu drámu.

Veľké Orvište doma neinkasovalo, naopak, pridalo tri kúsky do siete Ratnoviec. Gólový účet zápasu otvoril Martin Líška, ktorého napodobnil v druhom polčase dvomi presnými zakončeniami Ivan Horváth.

Zápas Kočín-Lančár – Malženice B vyhrajú domáci kontumačne 3:0.

8. liga B – 3. kolo:

Sokolovce – Kľačany 6:0 (4:0)
Góly: 15., 27. a 65. Jašík (posledný z pen.), 19. P. Pavlovič, 44. T. Pavlovič, 71. Karaba

Žlkovce – Koplotovce 2:0  (1:0)
Góly: 44. Blaško, 51. Paulík

Pastuchov – Nižná 1:5 (1:3)
Góly: 36. Kollár – 5. Ondrášik, 13. Horváth, 43. Velšic, 70. a 75. Žák

Veľké Orvište – Ratnovce 3:0 (1:0)
Góly: 41. Líška, 60. a 63. Horváth

Kočín-Lančár – Malženice B 3:0 – kontumačne