Trnavskí futsalisti vstúpili do novej sezóny prehrou v Bratislave

ŠPORT - Futsal | 10.9.2018, 21.28, prispievatelia

Trnavčania ešte administratívne doťahujú príchody ďalších posíl.

Trnavskí futsalisti vstúpili do novej sezóny prehrou v Bratislave

Trnavskí futsalisti vycestovali v prvom kole Varta futsal ligy na palubovku Wild Boys Bratislava a s favorizovaným celkom prehrali 0:4. Bratislavčania strelili v každom z polčasov po dva góly, žiadny pritom neinkasovali.

Zverenci Martina Cintulu ešte administratívne doťahujú príchody ďalších posíl z Čiecha a Ukrajiny, káder sa pre ďalšie zápasy rozšíri.

Pre vyťaženosť Mestskej športovej haly v Trnave bude druhé kolo celku z malého Ríma presunuté na 26. októbra a tak najbližší zápas odohrajú opäť vonku na pôde favorizovaného Lučenca.

Pred domácim publikom si zahrajú až 5. októbra proti Banskej Bystrici.

VARTA futsal liga – 1. kolo:

Wild Boys Bratislava - Bíli Andeli–futsal 4:0 (2:0)

Góly: 10. Zdráhal, 19. Péchy, 22. Chamila, 36. Vaktor

WILD BOYS: Kušnír, Ferianc, Marko, Marušinec, A. Zdráhal, M. Zdráhal, Chamila, Paštrnák, Javnický, Péchy, Mikulišin, Vaktor

BÍLI ANDELI: Vahalík, Miškovič – Cintula, A. Adámek, Gumbír, Babják, Áč, Gajdács, Horňák, Dzíbela

Diváci: 100

Tréner Trnavčanov Martin Cintula: "V oklieštenej zostave, kde sme točili v zápase päť - šesť hráčov a z toho nastúpili dvaja úplne noví hráči, sme prehrali. Domáci boli lepší. Škoda nevyužitej šance na konci prvého polčasu za stavu 2:0, možno by zápas pokračoval inak. Dúfam, že sa nám v krátkom čase podarí administratívne dotiahnuť naše posily a výkon bude úplne iný.

1   Wild Boys '02 Bratislava 1 1 0 0 4:0 3
2   Pinerola Futsal 1994 1 1 0 0 3:1 3
3   ŠK Makroteam Žilina 1 0 1 0 4:4 1
4   MŠK Žilina FUTSAL 1 0 1 0 4:4 1
5   MIBA Banská Bystrica 1 0 1 0 3:3 1
6   Rehab Klinik Barabéri 1 0 1 0 3:3 1
7   Futsal Team Levice 0 0 0 0 0:0 0
8   Mimel Lučenec 1 0 0 1 1:3 0