Futbal, 5. liga: Horné Orešany zvíťazili vo Voderadoch, Horná Krupá prišla o neporaziteľnosť

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.9.2018, 18.59, prispievatelia

Zvončín neuspel na pôde Holíča, ktorému podľahol 1:3. O jediný gól hostí sa postaral v 70. minúte Tomáš Jankovič.

Futbal, 5. liga: Horné Orešany zvíťazili vo Voderadoch, Horná Krupá prišla o neporaziteľnosť

Jozef Izakovič dvoma gólmi výrazne prispel k víťazstvu Špačiniec. Foto: Ján Král

Špačince remizovali po prvom dejstve s Brodským 1:1, ale po zmene strán už padali góly len do hosťujúcej siete. Špačinčanov poslal do vedenia z pokutového kopu Izakovič, na ktorého nadviazal v 61. minúte druhým presným zásahom v stretnutí Habala. Gólový sumár uzavrel Izakovič.

Horná Krupá prvýkrát v sezóne prehrala. Na domácej pôde nestačila na lídra súťaže – Gbely. Jediný gól padol v 77. minúte. Postaral sa oň Michal Žáček.

Aj duel medzi Voderadmi a Hornými Orešanmi rozhodol jediný gólový moment po presnom zakončení Mateja Meška. V čase, kedy sa domáci mohli nadýchnuť k záverečnému náporu, videl Peter Brestovanský druhú žltú kartu a putoval pod sprchy. Voderady podľahli Horným Orešanom 0:1.