Futbal, 8. liga A: Smolenice s ďalším víťazstvom, Opoj zdolal trnavskú Sláviu

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 23.9.2018, 19.58, prispievatelia

Šúrovce si poľahky poradili so Slovenskou Novou Vsou, ktorú zdolali výsledkom 5:1. Domácich priaznivcov postupne potešili Brečka, Bodiš, Ďuriš, Jobek a Samo. Na opačnej strane skóroval iba Sivoň, a to v 74. minúte.

Futbal, 8. liga A: Smolenice s ďalším víťazstvom, Opoj zdolal trnavskú Sláviu

Opoj zdolal Sláviu. Archívne foto: Ján Král

V stretnutí medzi Opojom a trnavskou Sláviou veľa gólov nepadlo. O jediný sa postaral František Mrva z pokutového kopu, čím vystrieľal domácim tri body.

Vlčkovce síce viedli nad Bukovou od piatej minúty 1:0 po góle Róberta Bobáka, lenže hostia tromi presnými zásahmi v rade výsledok otočili. Dvakrát skóroval Alan Černuško, raz Filip Herceg. V 82. minúte už iba znížil Jakub Sivák.

Smolenice zostávajú po siedmych odohraných kolách stále bez straty bodu. Tentoraz vyhrali na pôde Dolného Dubového. Víťazstvo 2:0 zabezpečili Erik Kollarovič a Andrej Jurica.