Trnavské rybníky
reklama

Pečeňady sú zatiaľ stopercentné, pýšia sa najlepšou ofenzívou aj defenzívou v súťaži

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.9.2018, 15.34, prispievatelia

Futbalisti Pečeňád zatiaľ nielenže nespoznali trpkosť prehry, ale v aktuálnej sezóne RUBEX 7. ligy B získali aj plný počet – 21 bodov. Pýšia sa tiež výborným priemerom štyroch strelených gólov na zápas.

Pečeňady sú zatiaľ stopercentné, pýšia sa najlepšou ofenzívou aj defenzívou v súťaži

Privedie tréner Mário Adamčík v tejto sezóne Pečeňady k postupu? Foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

„Myslím si, že je to aj odzrkadlením našej hry. Nie je to len o tom, že dáme štyri góly na zápas, ale inkasovali sme iba päťkrát. Ako je mužstvo dobré do ofenzívy, tak hrá kvalitne aj v defenzíve. Začína to už od útočníkov a aj obranu máme dobre poskladanú. Myslím si, že máme aj najlepšieho brankára v lige,“ pochválil svojich zverencov Mário Adamčík, tréner Pečeňád.

 

Podľa 45-ročného kouča odohralo jeho mužstvo najťažší zápas v rámci 5. kola. Na domácej pôde porazilo Chtelnicu 5:2, keď v prestávke viedlo 1:0.

 

„Chlapci si mysleli, že už je vybavené. Prišli sme na ihrisko, za desať minút sme prehrávali 1:2. Potom sa musela ukázať sila kolektívu. Ten zápas sme otočili a zlomili ho vo svoj prospech. To sú pre mňa také najkrajšie víťazstvá.“

ŠUPA technika
reklama

 

Na druhom mieste a rovnako bez prehry sú zatiaľ Trakovice, ktoré k štyrom výhram pridali aj tri remízy. S týmto súperom sa však Pečeňady stretnú až 28. októbra.

 

„Ja tvrdím, že náš najťažší zápas je vždy ten najbližší. Ideme od zápasu k zápasu. Uvidíme, čo bude, keď narazíme na Trakovice. Zatiaľ som ich nevidel hrať, ale áno, výsledky majú dobré. Sú o pár bodov za nami, ale my sa nepozeráme na nikoho,“ skonštatoval Adamčík.

 

Vedúce mužstvo ligy vycestuje najbližšie na pôdu Šípkového, jedenásteho celku súťaže.

 

„Rozhodli sme sa, že budeme hrať ofenzívny futbal. Dokonca sme v poslednej dobe začali hrať na troch útočníkov. Moja filozofia je taká, že keď budem ja útočiť, súper bude brániť,“ objasnil Mário Adamčík herný štýl, ktorým by sa malo jeho mužstvo prezentovať aj cez víkend.

 

Stretnutie Šípkové - Pečeňady je na programe v sobotu 29. septembra o 15.30.

 

PATRIK MITAS

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama