Považská Bystrica doma tesne porazila trnavských hokejistov

ŠPORT - Hokej | 27.9.2018, 09.00, prispievatelia

Jediný gól gladiátorov strelil v polovici stretnutia Filip Hudec.

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavskí hokejisti v piatom kole prvej ligy prehrali na ihrisku Považskej Bystrice tesne 1:2. Domáci vyhrali prvú tretinu po góle Danielčaka, reakcia Trnavčanov prišla v polovici stretnutia, keď Filip Hudec vyrovnal na 1:1.

Víťazný zásah strelil za domáci tím Ďurkech krátko pred koncom druhej tretiny. V poslednej časti už gól nepadol, všetky body ostali na Považí po výhre Bystričanov 2:1.

Ďalší zápas odohrajú gladiátori v piatok 28. septembra o 18:00, keď doma privítajú favorizovaný Martin.