Trnavskí futsalisti s prvou výhrou v sezóne, v Bratislave otočili zápas proti Barabérom

ŠPORT - Futsal | 14.10.2018, 13.24, prispievatelia

V zápase hostia síce dva razy prehrávali, ale po záverečnom hvizde sa tešili z troch bodov.

Trnavskí futsalisti s prvou výhrou v sezóne, v Bratislave otočili zápas proti Barabérom

Peter Brestovanský vyrovnával v zápase na 2:2. Archívne foto: IK

Až do piateho kola museli trnavskí futsalisti čakať na výhru v novom ročníku Varta futsal ligy, hoci ani zápas proti Barabérom sa pre nich nevyvíjal spočiatku najlepšie.

Od dvanástej minúty išli domáci do vedenia, presný zásah si pripísal Török. Ešte do konca prvého polčasu však bolo 1:1, vyrovnával Andrej Dobiš.

V druhom dejstve naklonil misky váh na stranu Bratislavčanov Šmahovský, ale Peter Brestovanský opäť dokázal vyrovnať, tentoraz na 2:2.

Do konca zápasu zostávalo päť minút, keď víťazný gól andelov strelil Jan Bulušek.

Trnavčania, hoci dva razy prehrávali, dotiahli zápas do víťazného konca a pripísali si prvú výhru v ligovom ročníku.

Najbližší zápas odohrajú Bíli Andeli na domácej palubovke, keď v pondelok 22. októbra o 20:20 hostia bratislavskú Pinerolu.