Futbal, 7. liga B: Trakovice porazili Pečeňady, Spál strelil Dolnému Lopašovu osem gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.10.2018, 19.02, prispievatelia

Dubovany rozstrieľali Ostrov 7:0. Domáci rozhodli o svojom triumfe už prakticky v prvom polčase. Po góloch Strečanskéko, Svíteka, Masarika a dvoch presných zásahoch Vrbíka viedli už komfortným náskokom 5:0. V druhom polčase sa ešte raz presadil Erik Svítek a konečnú podobu dal výsledku Lukáš Masaryk.

Borovce sa tešili z plného bodového zisku. Archívne foto: Ján Král

O prekvapenie kola sa postarali Trakovice, na svojom ihrisku zdolali Pečeňady 1:0. O výhre nad lídrom súťaže rozhodol v 8. minúte Bošácky.

V dueli Bojničky – Šípkové čakali diváci na gól márne, mužstvá sa rozišli po remíze 0:0.

Madunice vyhrali nad Chtelnicou, duel však bol tiež chudobný na góly. Diváci videli iba jeden, v 24. minúte skóroval z penalty Dzuro.

Dolný Lopašov pricestoval do Prašníka iba s deviatimi hráčmi a tak to aj dopadlo. Domáci favorit nastrieľal súperovi desať gólov. Absolútnou hviezdou duelu bol Erik Spál, autor ôsmich gólov. Paradoxne, domáci prišli v 33. minúte o brankára Líšku. Za päťgólového vedenia fauloval mimo pokutového územia súperovho hráča a videl červenú kartu.

Veselé neuspelo v Borovciach. Domácim zabezpečili víťazstvo v druhom polčase Ján Dubovský a Miloš Potrok.

Futbalisti Šulekova sa rozlúčili s jeseňou víťazne. Domácich fanúšikov potešili po víťazstve 3:1. Moravany nad Váhom síce po úvodnej 45-minútovke viedli, ale po zmene strán otočil skóre dvomi gólmi Huska. Výhru Šulekova poistil v 80. minúte Daniš.

7. liga B – 12. kolo:

Dubovany – Ostrov 7:0 (5:0)

Góly: 3. Strečanský, 31. a 54. Svitek, 33. Masarik, 38. a 39. Vrbík, 68. Masaryk

DUBOVANY: Kalaš – M. Kollár, Lesaj, Kusý, Herceg, Masarik, Masaryk, Strečanský, Vrbík, Svítek, Š. Kollár (Pažík, Bubák)

Ostrov: Hajdín – Regina, Valo, Mizerík, Bojkovski, Bogora, Jankech, Franko, Bobček, Jankovič, Urbánek (Legiň, Bečarevič, Gagorik, Svetlík)

Borovce – Veselé 2:0 (0:0)

Góly: 54. Dubovský, 58. Potrok

BOROVCE: Valo – Búš, Tonkovič, Herceg, Dadík, Dubovský, Potrok, Hábek, Moravčík, Bejdák, M. Jankech (Štefanka, Macháč, P. Jankech)
VESELÉ: Ševečka – Michalčík, Madunický, Valla, Duračka, Valíček, Nesteš, Konečný, Jurda, Bokor, Urban (Lesay, Ružička)

Šulekovo – Moravany nad Váhom 3:1 (0:1)

Góly: 53. a 55. Huska, 80. Daniš – 3. vlastný

ŠULEKOVO: Tvrdý – Gažovič, Daniš, Karas, Lackovič, Nemec, Kolony, Šery, Huska, Miklovič, Hrobár (Kršňák, Žemla)

MORAVANY NAD VÁHOM: Lamini – Farkaš, Jánošík, Ľ. Miklovič, L. Miklovič, Vetrík, Hrnčiar, Bela, Blahuta, Strnisko, Jánošík (Miškerník)

Bojničky – Šípkové 0:0

BOJNIČKY: Dávidek – Mat. Mihina, Špáčil, Mar. Pavelka, Kubránsky, Táčovský, Šesták, Marcel Mihina, Ľ. Kabát, Harský, Masaryk (Mir. Pavelka, Vyhlidal)

ŠÍPKOVÉ: T. Holán – Obuch, Lago, Oška, Šalát, Puvák, Žák, Kolník, Strapatý, Koyš, Svetlík (Petrík, M. Holán)