Bestrent Cup: Pavlice vyradili Majcichov, Biely Kostol prešiel cez Cífer

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 30.10.2018, 18.57, Ján Král

V utorok sa hrali dva zápasy tretieho kola Bestrent Cup-u. Postup si vybojovali Pavlice a Biely Kostol.

Andrej Adámek pomohol Pavliciam k postupu, strelil druhý gól do siete Majcichova. Archívne foto: Ján Král

Majcichov sa v neďalekých Pavliciach ujal vedenia už vo štvrtej minúte po góle Prochádzku a viedol cez polčas. Do druhého dejstva ale vstúpili domáci gólovo, Matejčík vyrovnal a po hodine hry Adámek posadil Pavličanov na koňa. Bodku za stretnutím dal Kubík v samom závere, keď pečatil postupový výsledok 3:1.

Biely Kostol vyradil Cífer, ktorý hrá o súťaž vyššie. Domáci viedli v 35. minúte už 3:1, keď sa k dvojgólovému Hoblíkovi strelecky pridal aj Malina. Za hostí korigoval Paštiak. V záverečnej dvadsaťminútovke ale dokázali hostia vyrovnať zásluhou Grosmana a Mackuru. Rozhodovať tak museli penalty, v nich boli úspešnejí hráči Bieleho Kostola a postúpili ďalej.

Známi sú aj ďalší dvaja postupujúci. Borovce a Dubovany idú ďalej bez boja, keďže Dechtice resp. Šípkové oznámili vopred, že na stretnutie nenastúpia.