Gladiátori inkasovali doma poltucet gólov a podľahli Topoľčanom

ŠPORT - Hokej | 1.11.2018, 09.01, prispievatelia

Góly domácich zaznamenali Hrbáčik a Ševčík.

Gladiátori inkasovali doma poltucet gólov a podľahli Topoľčanom

Ilustračné foto: shutterstock.com

Trnavčania doma hostili Topoľčany a v jedenástej minúte prehrávali už 0:3. Až za tohto stavu sa podarilo strelil gól Martinovi Hrbáčikovi.

V druhej tretine zvýšil opäť na rozdiel troch gólov skúsený Albín Podstavek a o výhre hostí bolo de facto rozhodnuté.

V poslednej časti hry skóroval za Trnavu Samuel Ševčík, avšak Topoľčany mierili presne dva razy.

Trnavčania na svojom ľade podľahli žochárom 2:6, ďalší zápas odohrajú v piatok 2. novembra v Humennom. Úvodné vhadzovanie je na programe od 17.30.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 14. KOLO

HK Gladiators Trnava – HC Topoľčany 2:6 (1:3, 0:1, 1:2)
Góly: 13. Hrbáčik, 47. Ševčík – 2. Uhnák, 6. Kluka, 11. Pekarčík, 37. Podstavek, 43. Duran, 58. Laššo

Strely: 31:42
Vylúčenia: 2:3
Presilovky: 0:0