Gladiátori tesne podľahli Skalici, rozhodol jediný gól zápasu

ŠPORT - Hokej | 17.11.2018, 07.08, prispievatelia

Trnavčania nevyužili presilovku o dvoch hráčov, na výhru stačil Skaličanom jeden gól.

Archívne foto: FB profil HK Gladiators

Na regionálne derby pricestovali do Trnavy hráči Skalice, cieľom domácich bolo ukončenie série šiestich zápasov bez bodu.

V prvej tretine skóroval hosťujúci Okoličány a Skalica išla do vedenia.

Stredná časť hry priniesla presilovku domácich o dvoch hráčov, ale ani túto hernú situáciu domáci nevyužili. Aj po druhej prestávke videli diváci iba jeden gól  a nič na tom nezmenila ani posledná tretina.

Trnavskí hokejisti nebodovali už sedem zápasov v rade. Ani dobrý výkon proti Skalici na body napokon nestačil. Záhoráci vyhrali futbalovo 1:0.

V stredu 21. novembra vyzvú Trnavčania Spišskú Novú Ves na jej ľade. Zápas sa začína o 17.30.