Trnavskí futsalisti nestačili v domácej dohrávke na žilinský Makroteam

ŠPORT - Futsal | 19.11.2018, 20.32, prispievatelia

Jediný gól Trnavčanov strelil mládežnícky reprezentant Slovenska Jozef Koricina.

Trnavskí futsalisti nestačili v domácej dohrávke na žilinský Makroteam

V nedeľnej dohrávke druhého kola najvyššej futsalovej súťaže na Slovensku hostili trnavskí futsalisti Makroteam zo Žiliny. Na vedúci gól hostí zo siedmej minúty reagoval o dve minúty mládežnícky reprezentant Slovenska Jozef Koricina a vyrovnal na 1:1.

Prvý polčas však predsa len patril hosťom, keď na 2:1 upravil v jedenástej minúte Torres. Rovnaký hráč po zmene strán pridal aj svoj druhý a celkovo tretí gól Žiliny.

Pri hre Trnavy bez brankára skóroval v 37. minúte Dos Santos a uzavrel tak na konečných 4:1 pre Žilinu.

Najbližší zápas odohrajú Trnavčania na domácej palubovke, keď v piatok 23. novembra o 19.30 hostia Levice.