Mikuláš s čertom a anjelom priniesli gladiátorom výhru nad Dubnicou

ŠPORT - Hokej | 6.12.2018, 19.57, prispievatelia

Trnavský klub si pre svojich najmenších fanúšikov pripravil na Mikuláša sladké odmeny.

Mikuláš s čertom a anjelom priniesli gladiátorom výhru nad Dubnicou

Hokejku v Trnave zobrali do rúk Mikuláš, čert aj anjel. Foto: Facebook klubu

Gladiátori pred duelom avizovali, že na trnavský zimný štadión počas zápasu s Dubnicou zavíta Mikuláš aj so svojou družinou v podobe čerta a anjela. Deti mali vstup zdarma a dospelí platili symbolické euro.

Na ľade v prvej tretine gólovo dominovali domáci a po góle Ondreja Vala viedli nad súperom z Považia 1:0.

Na druhý gól museli prítomní diváci čakať až do záveru druhej časti hry, za hostí vyrovnával pätnástym gólom v sezóne Vladimír Lantoš.

Mikuláš obdaroval najmenších. Foto: Facebook klubu

Keď v tretej tretine využil presilovú hru Filip Mrava, naklonili sa misky váh na stranu Trnavy. V 58. minúte vyrovnal Dubničan Kristín a zdalo sa, že zápas pôjde do predĺženia.

To, že si v mikulášsky večer všetky body uchmatnú Trnavčania zariadil Nino Szalay 53 sekúnd pred záverečným klaksónom.

Fotkou s Mikulášom nepohrdli ani dospelí. Foto: FB klubu

Gladiátori vyhrali 3:2 a okrem detí v hľadisku si tak prišli na svoje aj hráči a pripísali si domáci triumf.