Trnavskí hokejisti nezaváhali a rezerve Nových Zámkov strelili poltucet gólov

ŠPORT - Hokej | 28.1.2019, 08.32, prispievatelia

Trnavčania prestrieľali súpera v pomere 53:19.

Trnavskí hokejisti nezaváhali a rezerve Nových Zámkov strelili poltucet gólov

Ilustračné foto: shutterstock.com

Posledný domáci zápas v základnej časti sezóny trnavskí hokejisti zvládli a rezervu Nových Zámkoch porazili 6:1.

V úvodnej tretine skórovali za domácich Pavol Poláček a Marek Lindeman, za hostí znižoval Evdokimov.

Opraty zápasu držali Trnavčania pevne v rukách aj druhej časti hry a ďalšie dva góly pridali Adam Poldruhák a Andrej Mrázik.

Druhý menovaný strelil aj piaty gól svojho tímu a skóre v poslednej tretine uzavrel na 6:1 Ondrej Valo.

Gladiátori prestrieľali svojho súpera v pomere 53:19, rezerve Nových Zámkov vrátili prehru z posledného vzájomného zápasu.

V utorok 29. januára hrajú gladiátori v Prešove, zápas sa začína o 18.00.

1. HOKEJOVÁ LIGA – 43. KOLO

HK Gladiators Trnava – Nové Zámky B 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
Góly: 13. Poláček, 16. Lindeman, 27. Poldruhák, 28. a 44. Mrázik, 49. Valo – 19. Evdokimov

Strely: 53:19
Vylúčenia: 1:3
Presilovky: 0:1