Trnavské rybníky
reklama

Trnavské softbalistky pred objektívom: Tieto pantherky hryzú nežne

ŠPORT - Softbal | 24.7.2011, 00.00, Ján Král

Ukázali svoju krásu. Krásne, mladé a úspešné! Touto vražednou kombináciou disponujú softbalistky SK Panthers Trnava. Kam prídu, tam pútajú pozornosť. Nielen športovou výkonnosťou, ale aj pôvabom a atraktívnym vzhľadom. Hotový mužský sen!

Trnavské softbalistky pred objektívom: Tieto pantherky hryzú nežne

To sú kočky! Všetky foto: Vladimír Kampf. Za spoluprácu ďakujeme AT štúdiu.

Púpavy pri aleji
reklama

 

Maškrtníci si však musia nechať zájsť chute! Všetkých šesť dievčat, ktoré minulý týždeň pózovali exkluzívne pre fotoobjektív Trnavského hlasu, je šťastne zadaných.

 

Hráčky Katarína Pytelová, Lívia Rakovská, Magdaléna Mikušová, Karolína Behulová, Linda Petríková a Monika Čambálová sa rozhodli spropagovať softbal aj z inej stránky.

 

Módnymi zábermi.

ŠUPA technika
reklama

 

Kolekciu dresov predstavujú Katarína Pytelová a Karolína Behulová.


O promo tohto športu sa však starajú dokonale aj svojimi výkonmi. Vyhrali základnú časť slovenskej ligy a pred jesenným play-off majú veľkú šancu na zisk titulu. Za úspechom stojí tréningový dril, ale aj skvelá partia.


Tá sa prejavila aj pri fotení. Dievčatá sa dobre bavili a navzájom sa doberali. Magdaléna Mikušová, ktorá hráva na druhej méte, prezradila, že by ju lákala po štúdiu práca v Slovenskej akadémii vied.

 

„Mám rada vedu a výskum,“ uviedla 20-ročná brčkavá sympaťáčka. Na našu podotázku, aké encyklopédie najradšej číta, sa chytili jej kolegyne: „Elle, Ellite a francúzsky, prípadne americký Vogue,“ smiali sa dievčatá.

 

Pri tejto fotke sa určite pristaví každý zdravý muž. Magdaléna Mikušová a Lívia Rakovská.


Lívia Rakovská a Karolína Behulová prezradili, že ich snom je cestovanie. „Rada by som sa pozrela do Japonska a Číny,“ hovorila Lívia. „Mňa láka Francúzsko a Holandsko. Imponuje mi francúzska móda, osobne sa však obliekam vždy podľa seba a aktuálnej nálady,“ dodala Karolína.


Monika Čambálová má vrelý vzťah k deťom, rada by v budúcnosti, po vzore svojich rodičov, učila. Najmä matematiku. Bude na študentov prísna? „Aj náročná, aj niečo odpustím. Ale nie všetkým!“ usmiala sa šibalsky.

 

Úsmev je silná zbraň Moniky aj Lindy.


Vysoká postava Lindu Petríkovú predurčuje na modeling. Tvrdí však, že to nikdy neskúšala. „Myslím si, že na to nemám postavu, som príliš vyšportovaná,“ odvetila.

 

Na jeseň nastupuje do Bratislavy na univerzitné štúdium architektúry. „Chcela by som sa venovať exteriérovej architektúre. A aká stavba sa mi páči v Trnave? Naše krásne nové softbalové ihrisko, pri budovaní ktorého sme pomáhali,“ povedala Linda.


Všetky dievčatá sú vyskoškoláčky, popri štúdiu pracuje len nadhadzovačka Katarína Pytelová. Na trnavskej poliklinike robí fyzioterapeutku.

 

Pomáha ľuďom po zraneniach s návratom do bežného života. „S pacientmi sa, samozrejme, občas zasmejeme, pristupujem však k práci seriózne. Starší ľudia niekedy mladému človeku nedôverujú, je však našou úlohou im ukázať, že nám môžu veriť.“


Nuž, i také sú tieto trnavské pantherky. Pôvabné, cieľavedomé a pracovité. Počas zápasu na ihrisku súperky nekompromisne rozkúšu, v súkromí však hryzú len veľmi nežne. Aspoň tak sme počuli...
 

 

Karolína Behulová
Post: zadné pole, nadhod
Nar. 20.8.1991
Študentka SPU v Nitre

 

Magdaléna Mikušová
Post: druhá méta
Nar. 25.8.1991
Študentka STU MtF v Trnave

 

Linda Petríková
Post: prvá méta, catcher
Nar. 15.9.1991
Študentka FA STU v Bratislave

 

Katarína Pytelová
Post: nadhadzovačka, zadné pole, prvá méta
Nar. 15.11.1985
Študentka UCM IFBLR v Piešťanoch
Pracuje ako fyzioterapeutka

 

Monika Čambálová
Post: spojka, druhá méta
20.6.1992
Študentka MATFYS UK v Bratislave

 

Lívia Rakovská
Post: catcher, zadné pole
Nar. 3.3.1992
Študentka FF UK v Bratislave
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda na splátky
reklama