Trnavské rybníky
reklama

Reprezentácia zavíta do Trnavy

ŠPORT - Futsal | 7.1.2011, 00.00, Tatiana Čuperková

Pre hráčov Mimy Trnava nastáva obdobie, kedy musia zabojovať o každý bod. V základnej časti sa o chvíľu začnú rozdávať miestenky do play-off a mimáci by do neho radi vstúpili z čo najvyššej pozície.

Reprezentácia zavíta do Trnavy

Brankár Dalibor Repa prežíva úspešnú futsalovú sezónu. Foto: Lukáš Grinaj

Púpavy pri aleji
reklama

 

„Radi by sme po základnej časti boli tretí, tak ako sme to už niekoľkokrát povedali,“ uviedol prezident Mimy Marek Ondrejka. „Už tento piatok hráme o 18.30 h doma proti P. K. P. Košice. O týždeň neskôr proti Novým Zámkom. Aby sme reálne mohli skončiť do tretieho miesta musíme získať všetkých šesť bodov. Žiaľ, s Košicami nám budú chýbať potrestaná Krivočenko a Holič, dlhodobé zdravotné problémy ma Malík. Kapitána Sládečka zas trápi zranený členok, pre ktorý nehral ani v poslednom zápase starého roka proti Nitre. Verím, že nás prídu povzbudiť diváci. Pred dobrou kulisou sa aj body získavajú ľahšie.“
Mima sa futsalovo opäť predstaví aj na reprezentačnej úrovni. V termíne 8.-12. januára pocestuje národný výber na zápasy do Holandska. Medzi nominovanými je aj brankár Dalibor Repa, úlohu spravodajcu bude plniť Marek Ondrejka. Navyše, 21. januára sa v MŠH v Trnave uskutoční posledný prípravný zápas reprezentácie pred kvalifikáciou na ME. V nominácii je znova D. Repa, ktorý by sa v dueli Slovenska a Slovinska mal domácemu publiku predstaviť medzi troma žrďami.
Trnavský hlas pri tejto príležitosti pripravil pre svojich čitateľov a fanúšikov futsalu kupón. Ak ho vystrihnete a donesiete do našej redakcie, dostanete za neho voľnú vstupenku na tento zápas. Pre prvých desiatich fanúšikov je pripravená ako darček aj futbalová vuvuzela.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama
cale clinic
reklama