Pondelok 3. 8., meniny má Jerguš, zajtra Dominik(a).Význam mien.

Trnavské volejbalistky neprešli cez Sláviu, čaká ich Kežmarok

Vydané 20.3.2019 o 10.09, prispievatelia

Volejbalové družstvo Hit UCM Trnava v dramatickom zápase v odvete prvého kola play-off podľahlo bratislavskej Slávii 2:3. Namiesto bojov o medaily sa Trnavčanky predstavia v zápasoch o 5. miesto proti Kežmark. Hrať sa bude v sobotu 23.3. v Kežmarku, odveta príde na rad 30.3. o 19:00 v Mestskej športovej hale v Trnave.

Momentka zo zápasu. Foto: Laura Péchyová

V prvom sete proti Slávii zverenkyne Rastislava Filípka prehrávali 1:8 a v závere 18:24. Trnavčanky však zabojovali a nevídanou osembodovou šnúrou pri podaní Doludy otočili set vo svoj prospech (26:24).

Hráčky Slávie sa rýchlo otriasli, bez komplikácií získali druhú aj tretiu časť, záver štvrtého dejstva však vyšiel lepšie Trnavčankám a išlo sa do tajbrejku.

Ten bol vyrovnaný do stavu 7:7, vzápätí Slávia odskočila na 10:7. Hit UCM už len znížil na 10:11, záver však patril favoritkám.

advokát

Domáca Darja Doluda (19 b.) sa blysla siedmimi esami a stala sa najužitočnejšou hráčkou zápasu (MVP)

Rastislav Filípek, tréner Trnavy: "Určite sme boli dôstojným súperom jasnému favoritovi. Ustáli sme koncovku prvého setu, zranenie v treťom, zmenu v zostave vo štvrtom. Jediné, čo ma mrzí, je opatrnosť na servise v piatom sete."

HIT UCM TRNAVA - SLÁVIA EU BRATISLAVA 2:3 (24, -13, -19, 20, -10) - konečný výsledok série 0:2, postúpila Slávia EU
Zápas trval 108 minút, rozhodovali: Szász a Tiršel, 100 divákov

Trnava: Grófová 7, R. Vojtechová 2, N. Kubová 6, Doluda 19, Režná 10, Vasková 10, libero Gondeková (Rihová 2, Homolová 1, Behúnová 3). Tréner: R. Filípek.
Slávia EU: O'Neillová 13, Nelsonová 5, Herdová 19, Körmendyová 11, Kvasnová 12, K. Fričová 18, libero Magdinová (Slezáková 0, Marečková 1, Reháková 0). Tréner: M. Matušov.

MVP: Darja Doluda (Trnava)

(TS)

Veľký objav: Trnavskí jaskyniari objavili najhlbšiu jaskyňu v Malých Karpatoch

Veľký objav: Trnavskí jaskyniari objavili najhlbšiu jaskyňu v Malých Karpatoch

Zatiaľ sa vo Vajsáblovej priepasti dostali do hĺbky 120 metrov, potom im už chýbali laná. Jaskyňa však podľa všetkého... celý článok

Slovnaft Cup: Malženice si vybojovali zápas so Spartakom, Zvončín vyradil Boleráz

Do druhého kola národného pohára Slovnaft Cup-u postupujú z nášho regiónu Malženice, Zvončín, Horná Krupá,... celý článok

Futbal, príprava: Modranka strelila 11 gólov, Dechtice triumfovali v Chtelnici

Futbal, príprava: Modranka strelila 11 gólov, Dechtice triumfovali v Chtelnici

Tímom z nižších futbalových súťaží sa blíži nová sezóna, cez víkend viaceré kluby ladili formu... celý článok

Jazierce

Fiat Ducato Fiat Tanex Plošina Gašparík Danubius Gastro Marell Bábence Remax

Spartak v generálke remizoval v Olomouci, spolupráca s Petržalkou začala prehrou v Skalici

Spartak v generálke remizoval v Olomouci, spolupráca s Petržalkou začala prehrou v Skalici

Spartak Trnava remizoval v prípravnom zápase so Sigmou Olomouc 1:1. Mančaft z českej ligy poslal v 58. minúte... pozrieť video

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

aktualizácia: hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu