Trnavské rybníky
reklama

VIDEO: Módna polícia v Trnave: Už len igelitka chýba

RELAX - Módna polícia | 22.7.2011, 00.00, Lucia Undesserová

Tentokrát sme si na mušku zobrali pánov, ktorých sme stretli v Trnave. Mnohí z nich sa však netrafili do čierneho. Všetky módne kreácie z pešej zóny zhodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Pánov, ktorých sme odfotili, môžete zhodnotiť aj vy na Facebooku Trnavského hlasu.

reklama

Peter z Trnavy išiel na prechádzku s malou Nelkou.
Petrovi po kúpe luxusného moderného kočíka nezostalo na oblečenie. Hold, deti idú do peňez! Vrcholom jeho outfitu sú tie zimné tmavé ponožky. Nech žije čínsky "butik"!

 


Jaroslav z Unína práve odchádzal z promócií.
Úpadok! Úpadok! Úpadok! Kde je elegancia našich starých rodičov? Pred 20 rokmi by ho ani k promóciám nepustili takto oblečeného bez kravaty a saka!!! Ozaj, a igelitku kde má?

 


Štefan z Trnavy išiel na nákupy.
Štefan - konečne upravený Slovák! A ja, že len taliani si na seba potrpia (tak ako Štefan). Už som bol zúfalý, že je odstávka vody na Slovensku. Upravený, dobre oblečený - niet čo dodať. Predavačky mali aspoň zážitok počas jeho nákupov.
 

reklama

 

Roman zo Suchej nad Parnou sa vybral na prechádzku po meste.

Začínam mať pocit, že dedinčania sa lepšie a modernejšie obliekajú ako mešťania. Tu nie je čo dodať - pekné oblečenie a decentné zladenie.

 

Daniel zo Starej Turej v Trnave zbieral peniaze na charitu

Z charity rýchlo na kúpalisko! Na charitu by som si predstavoval niekoho dôveryhodnejšie oblečeného. Dúfam, že nepredával Nota Bene.

 

Róbert z Trnavy vytiahol frajerku von na kávičku

Nie je síce oblečený v Armani (myslím tým draho), ale je dobre zladený a hlavne nemá zimné ponožky, ale tzv. ťapky. Róbert má vkus a vie sa zladiť a to je to, čo podľa mňa väčšine Slovákov chýba.

 

 

Ste zvedaví, ako sa rodí rubrika Módna polícia? Pozrite si krátky dokument: 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama