Sobota 4. 4., meniny má Izidor, zajtra Miroslava.Význam mien.

Futbal, 7. liga A: Bíňovce prekvapili Bučany, Modranka strelila Ružindolu sedem gólov

Vydané 31.3.2019 o 14.13, prispievatelia

Bíňovce vyhrali nad favorizovanými Bučanmi 2:0. Skóre otvoril hneď v prvej minúte Strečanský a v 70. minúte zo štandardky pridal druhý gól Dráb.

Útočník Modranky Richard Sekera (v modrom) strelil Ružindolu hetrik. Archívne foto: Ján Král

Biely Kostol sa potrápil s Bohdanovcami. Víťazný gól strelili domáci v 87. minúte z penalty. Krátko pred hodinou hry bol vylúčený brankár favorita a Dufek za hostí vyrovnal na priebežných 1:1. Napokon po výhre 2:1 ostali body v Bielom Kostole, ktorý sa vrátil na čelo tabuľky.

Kátlovce nedali šancu Košolnej a na jej ihrisku vyhrali jednoznačne 4:0. Dva góly strelil Kobetič, po jednom pridali Adam Pavlík a Peter Uváček.

Brestovany viedli po sedemnástich minútach v Hrnčiarovciach už 2:0, ale napokon odišli bez bodu a s poltuctom inkasovaných gólov. Domáci vyrovnali ešte do polčasu a v druhom dejstve pridali štyri presné zásahy. Dva razy skórovali Palkovič a Jedinák, raz Jedinák a Trulík. Zápas sa skončil 6:2.

Trstín vyfasoval v Dolných Orešanoch poltucet. Až za stavu 6:0 strelili čestný úspech aj hostia. Pod výhru 6:1 sa hetrikom podpísal Vladímír Kulíšek, jeden gól strelili Fogel, Nikolaienko a Tóth.

Po prvom polčase viedla Modranka nad Ružindolom tesne 3:2, ale v druhej časti hry favorit strelil ďalšie štyri góly a vyhral celkovo 7:3. Hetrik si pripísal Sekera, exligista Mačák skóroval dva razy. Jeden presný zásah za víťaza strelili aj Baláž a Gergely.

Suchá si z Dobrej Vody odnáša všetky tri body za výhru 1:0. O jediný gól zápasu sa postaral v sedemnástej minúte Slovák.

SWAN 7. LIGA A – 16. KOLO:

Bíňovce – Bučany 2:0 (1:0)

Góly: 1. Strečanský, 70. Dráb

BÍŇOVCE: Dekan – Krajčovič, Královič, Halaša, M. Kostolanský, I. Kostolanský, Čech, Dráb, Opálek, Kumančík, Strečanský (Petrovič, Ryšavý)

BUČANY: Jamrich – Vančo, Bunček, Krška, Jovanovič, Benko, Suchoň, Habes, Bošácky, Kosnáč (Mračník, Bindics, Loti, Valent, Krištofovič)

Košolná – Kátlovce 0:4 (0:2)

Góly: 14. a 67. Kobetič (druhý z pen), 43. Pavlík, 54. P. Uváček

KOŠOLNÁ: Zachar – Martinkovič, Bobok, Karas, Greguš, Volek, Konečný, Homoľa, Čavara, Chudjak, Hudek (Augustín, Daniškovič, Mesíček, Puschenreiter)

KÁTLOVCE: Zemko – Babečka, R. Hlavatovič, P. Uváček, Jurkas, A. Pavlík, Sedlák, M. Hlavatovič, M. Sliva, Kobetič, D. Sliva (Izakovič, Hupka, Depeš, Slovák, A. Uváček)

Hrnčiarovce – Brestovany 6:2 (2:2)

Góly: 22. a 61. Palkovič, 45. a 55. Jedinák, 53. Trulík, 72. Pilíšek – 6. vlastný, 17. Sládeček

HRNČIAROVCE: Riha – Kralovič, Trulík, Kankara, Palkovič, Jedinák, Masár, Lukačik, Sedlický, Holovič, Pilíšek (Trubač, Vozár, Brimus, Púchly, Serbák)

BRESTOVANY: Tomík – Vilinovič, M. Sládeček, A. Sládeček, Šiška, Vyskoč, Kollár, Rejduga, Vidovič, Maar, A. Zlatohlávek (D. Zlatohlávek, Dorčiak)

Biely Kostol – Bohdanovce 2:1 (1:0)

Góly: 28. L. Jurina, 87. Gažovič (z pen) – 59. Dufek

ČK: 57. Indrišek (B. Kostol)

B. KOSTOL: Indrišek – Ľ. Adámek, Stacho, Čmehýl, Malina, Gažovič, Ostrihoň, M. Jurina, L. Jurina, Nagy, Pösinger (Svitek, Hoblík, Sládeček, Daniška, Samák)

BOHDANOVCE: Kopúnek – Chudý, Sanny, Minarovič, Novosedlík, Janec, Dufek, Danišovič, Peňák, Doboš, Faga (Klimo)

Dolné Orešany – Trstín 6:1 (4:0)

Góly: 11., 31. a 54. Kulíšek, 26. Fogel, 35. Nikolaienko, 89. Tóth – 88. Martin Sersen

D. OREŠANY: Hirner – Braniš, Vandák, Kondrček, Novák, Zelenák, Pospíšil, Tóth, Kulíšek, Nikolaienko, Fogel (Kollár, Glonek, Illeš)

TRSTÍN: Obselka – Zuzčák, Hetteš, Lopatka, Kákoni, Boledovič, Štibraný, Vavro, Vajsábel, Marcel Sersen, Martin Sersen (Šalitroš)

Modranka – Ružindol 7:3 (3:2)

Góly: 25., 68. a 84. R. Sekera, 2. Baláž, 40. a 66. Mačák, 70. Gergely – 19. a 29. Tomašovič, 74. Bartoš

MODRANKA: Špernoga – Sekera, Gumbír, Novota, Kučík, Fančovič, Rakický, Gergely, Zvolenský, Mačák, Baláž (Lančarič, Valent)

RUŽINDOL: Uhlár – Minarovič, Kubíček, Moncman, Synak, D. Turoň, M. Turoň, Grigel, Horváth, Tomašovič, Bartoš (Tollarovič, Drmola)

Dobrá Voda – Suchá 0:1 (0:1)

Gól: 17. Slovák

D. VODA: Krížik – Remenár, Maška, Klčo, Ondruška, Novák, Danko, Benedikovič, Jantoš, Macko, Paldan (Hanzes, Lukašovič, Hrašna, Kubiš)

SUCHÁ: E. Fridrich – Macko, Slovák, Cuninka, Přikryl, Kandera, Suljanovič, Burian, Miksád, Hrušovský, Tibenský (Velšic, Lastovička, Ivanič, Valovič)

1   FK Biely Kostol 16   13   1   2      65:16          40
2   OFK Bučany 16 12 2 2 61:24 38