Trnavské rybníky
reklama

K nákupu pribalili aj topánky plné vody

AKTUALITY - Kurz sebaobrany | 25.7.2011, 00.00, Gabriel Kopúnek

TRNAVA - Keby hlúposť nadnášala, tak má Slovensko o niekoľkých kozmonautov viac. V éteri by lietali tí, čo projektovali a stavali veľkokapacitné parkovisko pred trnavským Baumaxom.

K nákupu pribalili aj topánky plné vody

Stačilo niekoľko minút a parkovacie plochy zaplavila voda. Foto: autor

reklama

V nedeľu sa nad mestom prehnala prietrž mračien. Prišla znenazdania, za niekoľko minút napršalo toľko, že sa na cestách tvorili potoky vody a niekoľko centimetrov hlboké mláky. Dážď zaskočil aj zákazníkov obchodov v nákupnej zóne pri severnom obchvate mesta. Čo na tom, že nemali po ruke dáždniky a skrývali sa pod prístreškami. Možno by im neprekážalo, keby aj cestou k zaparkovaným autám zmokli. Určite by však nezniesli vodu v topánkach, ktorá by im tam zaručene natiekla. Na parkovisku totiž stála voda ako v rybníku.
Namiesto toho, aby odtekala niekam do kanalizácie, stekala rovno do miest, kde stáli autá. Nejaký „inžinier“ totiž státia naprojektoval úplne naopak. Alebo ich s opačným sklonom vybudovala stavebná firma. Určite nešlo o náhodu, pretože sa mláky tvorili na každej odstavnej ploche. Hlavne, že cesty ostali suché.
Keďže sa nikomu nechcelo čakať, kým prestane pršať a voda opadne, viacerí vodiči to riskli a k autám sa prebrodili. Ich slová hodné posledného bíreša by si kompetentní určite nechceli vypočuť. Možno si však zodpovední z tejto situácie vezmú ponaučenie a spravia všetko pre to, aby zákazníkov neodháňali, ale skôr lákali. Veď počas nepriaznivého počasia sú nákupné centrá jediným vyžitím Trnavčanov. Ledaže by to bol úmysel, aby pri takýchto situáciách zákazníkov čo najdlhšie zdržali v obchodoch. Veď je kríza a každé euro sa ráta.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov
reklama
Cisárky Sereď
reklama