Trnavské rybníky
reklama

Hádzaná sa cez jarmok vráti do Trnavy, na palubovke sa predstavia známe mená

ŠPORT - Hádzaná | 4.9.2019, 10.39, Ján Král

Cez jarmok opäť ožije populárny trnavský šport. V sobotu 7. septembra sa v Mestskej športovej hale na Turnaji starších pánov a zrelých žien v hádzanej predstavia niekdajší poprední hráči a hráčky, ktorí robili fanúšikom radosť svojími výkonmi.

Hádzaná sa cez jarmok vráti do Trnavy, na palubovke sa predstavia známe mená

Igor Gregůrek tiež opäť oblečie trnavský dres. Ilustračné foto: Ján Král

Púpavy pri aleji
reklama

 

Podujatie má oficiálny začiatok o 8:30, súboje potrvajú až do 17:00. V ženskej časti turnaja budú súperiť Trnava, Šaľa, Brno, Trogar Nitra a Bratislava. V mužskej si to rozdajú tímy Trnavy, Nových Zámkov, Holíča, Pezinka, Ostravy a Olomouca pod názvom Pozdní sběr.

 

Ide o štvrtý ročník podujatia, predošlé tri vyhrali domáci Trnavčania.

 

"Tešíme sa na zápas s Holíčom, za ktorý hrá člen majstrovskému tímu Trnavy Maroš Šupík. Hecovačky už ale prebehli aj s Novozámčanmi. Prídu v zostave s chalanmi, ktorí obliekali trnavský dres ako Atilla Orosz alebo Roni Mojzes. Dokonca máme informáciu, že by za nich mohol nastúpiť aj Fero Šulc ml.," hovorí organizátor turnaja Maroš Ruman.

ŠUPA technika
reklama

 

V mužstve Trnavy by mali nastúpiť aj mená ako Jaroslav Nemček, Peter Bališ, Igor Gregůrek, Ľubomír Ivanovič, Peter Lužák, Karol Baran, Branislav Augustín a ďalší.

 

"Akciu robíme ako pripomenutie si trnavskej hádzanej. Tento šport má v meste stále veľa fanúšikov, ktorým chceme pripomenúť zašlú slávu klubu. Zároveň je to hold bývalým hráčom, činovníkom a trénerom, ktorí hádzanú podporovali a už nie sú medzi nami," pokračuje Ruman.

 

"Ide o stretnutie s hráčmi a protihráčmi, pripomenutie si starých časov, keď sme proti sebe bojovali a teraz si to úsmevnom formou pripomíname. O výsledky síce nejde, ale povinnosť nám velí vyhrať," pousmial sa.

 

Nech už to dopadne akokoľvek, pozápasové posedenie, ktoré majú pripravené v Bielom Kostole, sa ponesie v pohodovom duchu.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda 30 rokov na SR
reklama
Cisárky Sereď
reklama