Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia: Vo Voderadoch frčia šatky

RELAX - Módna polícia | 2.8.2011, 00.00, Lucia Undesserová

Tentoraz sme s fotoaparátom striehli na festivale Rukami a srdcom vo Voderadoch. Aj napriek chladnému počasiu sa dámy snažili obliecť štýlovo. Či sa im to podarilo, hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner. Ak máte iný názor ako on, vyjadrite ho na Facebooku Trnavského hlasu, alebo tu na stránke hlas.sk.

reklama

Helena prišla so súborom ako dirigentka.

Fúúh, pani Helena mi pripomína krotiteľku levov z cirkusu. „Náhodná podoba s orchestrom/súborom.“

 

reklama

Adrianu pritiahli najmä stánky s dekoráciami.

Čo dom dal. Pani Adriana je síce farebne zladená, ale svetrík vyzerá, ako keby ho po desiatich rokoch našla v skrini zapatrošený. Neprilákali ju náhodou stánky s občerstvením???

 

Anka predávala v stánku a naobliekala sa, aby jej večer nebola zima.

Pôsobí sviežo, mlado, letno vďaka farbám a má aj zaujímavý účes. Je to taký vysmiaty typ človeka, ktorý svojím úsmevom zakryje všetky nedostatky. (To mne priniesla to pivo s kofolou??? Úplatky neberiem!

 

Martina s dcérkou si prišli pozrieť vystupujúcich aj stánky.

A jéjé, Sodoma, Cecilko!?! Alebo z každého rožku trošku! Topánky, legíny, top, šatka – všetko z inej kolekcie a v inom štýle. Pani Martina by sa mala viac pohrabať v šatníku a skúsiť sa zladiť v jednom štýle.

 

Ľudmila si prišla na festival vypočuť dobrú hudbu.

Dobre farebne zladená. Čiernobiela kombinácia tuším nikdy nevyjde z módy a nie je ňou čo pokaziť. Snáď si pani mohla dať make-up a bola by dokonalá.

 

Tatiana na festivale účinkovala s divadlom.

Decentne, športovo zladená, síce v jesenných farbách. To asi tým počasím. Mne sa osobne páči kabelka ako moment, ktorý jednak zvýrazňuje celý outfit, a trošku ešte pripomína leto. Mne osobne chýba na pani
Tatiane make-up, ale ten si možno nedala zámerne, keďže ide na vystúpenie.

 

Miriam si išla s kamarátmi vychutnať festival.

Pohodovo oblečená. Ja by som osobne odporučil vymeniť tričko. Farba sa nehodí k celkovému outfitu.
Pre mňa je to trochu rušivý moment. Alebo keby si dala dole šatku, alebo šatku v inej farbe, tak by sa zase hodilo tričko. Druhá voľba by asi bola lepšia.

 

Simona prišla za rodinou a zároveň navštívila festival.

Vo Voderadoch toto leto tuším frčia šatky. Táto pani má šatku najelegantnejšiu zo všetkých oslovených. Celkovo na mňa pôsobí elegantne a ako dáma. Niet čo vytknúť.

 

Hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner.

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama