Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

V Krakovanoch po zápase s Majcichovom inzultovali asistenta rozhodcu

Vydané 20.9.2019 o 10.12, autor Ján Král

V Krakovanoch po nedeľnom futbalovom zápase s Majcichovom (2:2) inzultovali rozhodcu. Pri odchode aktérov stretnutia šiestej ligy do kabín prišlo k napadnutiu asistenta hlavného arbitra Petra Šéryho. Ten skončil so zakrvavenou tvárou.

V Krakovanoch po zápase s Majcichovom inzultovali asistenta rozhodcu

Ilustračné foto: archív trnavskyhlas.sk

Domáci mali podľa dostupných informácií ťažké srdce na asistenta Šéryho za posúdenie niektorých ofsajdových situácií.

Napätie vyeskalovalo, keď na jeho pokyn dostal Erik Spál druhú žltú kartu v stretnutí a stal sa po Ondrejovi Kubíkovi druhým vylúčeným hráčom Krakovian v zápase.

Kubík videl červenú kartu v 52. minúte za faul, Spál v 87. minúte za úražku asistenta rozhodcu, na ktorú upozornil hlavného arbitra Matejkoviča práve Šéry.

Nervozita neutíchla ani po záverečnom hvizde, naopak, v útrobách štadióna prešli slovné výpady voči rozhodcovi do ataku na Šéryho, ktorého udrel niekto z domácich (má ísť o fanúšika) do tváre.

Podrobnosti sú predmetom vyšetrovania zo strany orgánov Oblastného futbalového zväzu Trnava, ktorý vyzval oba kluby, aby podali podrobné písomné stanovisko k neprístojnostiam a hrubému nešportovému správaniu sa divákov.

Poškodený arbiter z útrob štadióna odchádzal v sprievode polície, ktorú po incidente privolal a spoločne spísali o veci policajný zápis.

O dôsledkoch incidentu a prípadných trestoch bude rokovať disciplinárna komisia ObFZ Trnava v priebehu budúceho týždňa.

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Vraví sa, že derby nemá favorita a potvrdilo sa to v dueli Majcichova so Zelenčom, kde domáci pripravili... celý článok

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Zápas kola sa hral v Modranke, kde hostili lídra tabuľky z Kátloviec. Domáci museli v posledných minútach... celý článok

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Piešťany majú v poslednom období dobrú formu, ktorá ich vyniesla v tabuľke na druhú priečku hneď za... celý článok