Trnavskí hokejisti z domáceho ľadu nevyťažili v dvoch zápasoch ani bod

ŠPORT - Hokej | 24.9.2019, 09.09, prispievatelia

V oboch zápasoch rozhodli druhé tretiny, v ktorých domáci tím inkasoval po päť gólov.

Trnavskí hokejisti z domáceho ľadu nevyťažili v dvoch zápasoch ani bod

Martin Hrbáčik už strelil za Trnavu v tejto sezóne štyri góly. Foto: FB profil klubu

V stredu 18. septembra hostili gladiátori v rámci tretieho kola Slovenskej hokejovej ligy súpera z Martina.

Hostia vyhrali prvú tretinu 2:1, jediný gól Trnavy dal Roman Jurák. Druhú časť hry domáci nezvládli a inkasovali až päť gólov, z toho štyri v rade. Na

3:7 znižovali Trnavčania Beták a Kamenický. Obaja vsietili svoje prvé góly v sezóne.

Záverečnú časť hry vyhrali domáci 2:1, keď skórovali Jurák a Hrbáčik. Na prehre 5:8 to už veľa nezmenilo, viac ako tristo divákov však videlo gólové preteky.

O dva dni neskôr prišiel na trnavský ľad nováčik súťaže z Levíc. Úvodná tretina patrila gladiátorom, keď gól strelil Martin Hrbáčik.

Zdalo sa, že domáci tím odčiní prehru z ostatného kola, ale prišla hrôzostrašná druhá tretina a hostia udreli až päťkrát. Záverečná tretina už gól nepriniesla, trnavskí hokejisti tak z dvoch domácich duelov nevyťažili ani jeden bod.

Gladiátorom patrí ôsme miesto v lige, v stredu 25. septembra sa predstavia v Žiline a v piatok 27. septembra od 17.30 hostia favorizovanú Dubnicu.

SLOVENSKÁ HOKEJOVÁ LIGA 3. KOLO

HK Gladiators Trnava – Martin 5:8 (1:2, 2:5, 2:1)
Góly: 10. a 44. Jurák, 32. Beták, 38. Kamenický, 50. Hrbáčik – 7., 25. a 59. Nauš, 12 a 34. Murček, 21. a 31. Poliaček, 23. Matejka

Strely: 37:53
Vylúčenia: 7:2
Presilovky: 1:2
Oslabenia: 1:0