Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia v Smoleniciach: Tenisky len na šport!

RELAX - Módna polícia | 4.8.2011, 00.00, Lucia Undesserová

Tentoraz sme s fotoaparátom zamierili na stretnutie a výstavu chovateľov čínskych chocholatých psov.

„Osobne chodím na výstavy psov a aj chovám nejaké plemená, a pravdupovediac mne sa skôr páči, keď ľudia idú na výstavy oblečení spoločensky. Je to veľká udalosť, kde predvádzajú psíka, ktorý môže získať určitý titul. Tak ako keď idú dievčatá – modelky na súťaže krásy. Hodí sa k tomu určitá elegancia. Veľmi sa mi páči, keď sa napríklad predvádzajú slovenské plemená a majitelia prídu v krojoch alebo pri poľovných
plemenách zase oblečení v poľovníckom s puškou na pleci. V tomto prípade je ospravedlniteľný fakt, že bolo škaredé počasie a výstava bola na lúke,“ povedal riaditeľ modelingovej agentúry Flash Mikuláš Santner, ktorý dôkladne ohodnotil všetky odfotené modely.

reklama

 

Andrea s Alegrou zo Žiliny.

Slečne Andrei tento rockerský štýl veľmi pristane. Avšak tenisky na jej nohách dosť bijú do očí. Určite by som zvolil inú obuv.

reklama

 

Barbora s Almou z Tôňa.

Pani Barbora sa k svojmu typu postavy obliekla vhodne. Farebne tiež ladí. Nemám čo vytknúť.

 

Janka a Tommy z Rakúska.

Slečna Janka zvolila k tejto udalosti vhodné oblečenie. Vytkol by som jedine tenisky, ktoré síce farebne ladia, ale myslím si, že tenisky patria na ženskú nohu jedine pri športe.

 

Linda a Habi z Hronova.

Slečna Linda by si v budúcnosti mala rozmyslieť, či si do takýchto topánok musí obliecť silonky. Absolútne sa to nehodí a kazí to celkový dojem, ktorý by bol inak fajn.

 

Lucia s Calvinom z Pezinka.

U slečny Lucie by som určite vymenil blúzku, lebo k zvyšku oblečenia sa nehodí. Elegantné a športové,
to nejde veľmi dokopy.

 

 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama