Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

Futbal, 6. liga: Červeník plienil v Bučanoch, Drahovce ozbíjali o body Zavar

Vydané 28.9.2019 o 21.46, autor Ján Král

O výsledok kola sa postaral Červeník, na horúcej pôde v Bučanoch zvíťazil 7:1. Pod deštrukciu domácich sa podpísal troma gólmi Marián Kolony, dvoma Michal Babic. Po góle pridali aj Vančo a Gábriš. Za domácich strelil gól iba Benko.

Futbal, 6. liga: Červeník plienil v Bučanoch, Drahovce ozbíjali o body Zavar

Miroslav Bánovec hetrikom prispel k triumfu Zelenča nad Bielym Kostolom. Archívne foto: Ján Král

Osem gólov videli diváci aj v Zelenči, ktorý vyhral nad Bielym Kostolom 5:3. Domáci po 37. minútach vieldi už trojgólovým rozdielom, do prestávky však dvoma gólmi znížili Stacho a Ostrihoň. Krátko po zmene strán dal domácim pohodu hrajúci tréner Martin Babic a v 64. minúte uzavrel svoj hetrik Bánovec. Hostia už stihli v závere iba korigovať Jurinom.

Prekvapenie kola sa zrodilo v Zavare, kde vyhrali dovtedy posledné Drahovce 2:1. Hostia si po góloch Juraja Poláčika a Martina Vanča zabezpečili vôbec prvé víťazstvo v sezóne, šokujúco prišlo na úkor lídra súťaže.

Krakovany zabrali naplno, v Križovanoch zvíťazili 4:1 aj vďaka dvom gólom Spála.

Pavlice zvíťazili v Leopoldove najtesnejším rozdielom 1:0. Tri body hosťom zariadil v 41. minúte Malík.Domáci prišli v 67. minúte po druhej žltej karte v krátkom slede o vylúčeného Gatciho, napriek tomu mali možnosť vyrovnať. Desať minút pred koncom ale nepremenil penaltu Šuliman.

V Siladiciach začali padať góly až po prestávke, napokon boli až štyri a všetky v sieti Majcichova. Dvakrát sa presadil nestarnúci František Lančarič, sieť napol aj tradičný kanonier Laurinec a v závere i striedajúci Jakubec.

Cífer si poradil s Pečeňadmi, pod víťazstvo 4:1 sa dvoma gólmi podpísali Paštiak a Krutý. Za hostí korigoval Antal.

6. LIGA – 8. KOLO:

Križovany – Krakovany 1:4 (0:2)

Góly: 75. Hrnčiar – 7. a 37. Spál,46. Toplanský, 89. Jurda

KRIŽOVANY: Bzdil – Hermanský, Kapitán, J. Šiška, Horský, T. Táčovský, Málik, Hrnčiar, M. Táčovský, Sedlák, Barniak (Vrábel, Šturdík)

KRAKOVANY: Grežo – Toplanský, Verchola, Gažík, Machač, Kubík, Netsch, Spál, Andrísek, Vavrinec, Prvý (Jurda, Truhlář)

Leopoldov – Pavlice 0:1 (0:1)

Gól: 41. Malík

ČK: 67. Gatci (Leopoldov)

LEOPOLDOV: Žemla – Kavuliak, Gatci, Lukáčik, Mičian, Šuliman, Endrle, Čeliga, Poláček, Tvrdý, Holan (Krajinčák, Morávek)

PAVLICE: Karmažín – Bočko, Malík, Kovelskyi, Šimo, Križan, Muller, Hyll, Kozák, Manek, Štora (Moncman)

Bučany – Červeník 1:7 (0:2)

Góly: 31. Benko – 4., 52. a 70. Kolony, 43. a 60. Babic, 67. Vančo, 90. Gábriš

BUČANY: Jamrich – Mračník, Bindics, Bunček, Šrámek, Benko, Suchoň, Katona, Maruna, Habes, Rafi (Zubčák, Loti, Macko, Krška)

ČERVENÍK: Kubatka – Krajčo, Štefunko, R. Ješko, M. Ješko, P. Vančo, Gabriš, Nemec, Krajčovič, Kolony, Babic (Gažo, Mihalík)

Zeleneč – Biely Kostol 5:3 (3:2)

Góly: 15., 17. a 64. Bánovec (druhý z pen), 37. Dovičič, 47. Babic – 40. Stacho, 42. Ostrihoň, 87. M. Jurina

ZELENEČ: Gottstein – Bartovič, Kocian, Bednárik, Babic, Mich. Karol, Benkovský, Zubák, Bánovec, Dovičič, J. Horváth (V. Formanko, Zovlík, Hradský, Tibenský)

B. KOSTOL: Indrišek – M. Jurina, Backa, Ľ. Adámek, L. Semanko, Malina, Gašparík, A. Adámek, Szabó, Ostrihoň (Gažovič, Čmehýl, D. Semanko, Samák, Pocisk)

Zavar – Drahovce 1:2 (1:1)

Góly: 19. Sudin – 37. J. Poláčik (pen), 76. M. Vančo

ZAVAR: Púchly – P. Daniš, P. Táčovský, Krajčovič, Mich. Psota, Jurovatý, Ďuriš, Stojkov, Hrašna, Sudin, Chlebík (Burčiar)

DRAHOVCE: Paulovič – Šerjeník, J. Poláčik, Valla, Horúcka, Zajac, M. Vančo, Marušic, D. Vančo, Gabriš, Duchaj (I. Poláčik, Onder, Nádaský)

Siladice – Majcichov 4:0 (0:0)

Góly: 58. Laurinec, 70. a 85. F. Lančarič, 90. Jakubec

SILADICE: Bartovič – B. Fančo, I. Fančo, Rau, L. Trnovec, O. Sekereš, Kupec, Mesároš, Kocian, Laurinec, F. Lančarič (A. Horváth, M. Fančovič, Gábor, Jakubec)

MAJCICHOV: Miškovič – Hegyi, M. Štrbo, Scheip, Pecháček, Neštický, Cuninka, Marek, Škultéty, Hoblík, Židek (Klačo, Timona, Bogner, L. Štrbo)

Cífer – Pečeňady 4:1 (2:0)

Góly: 15. a 20. Paštiak, 55. a 68. Krutý – 79. Antal

CÍFER: Páleník – Mrva, Krutý, Kupkovič, Domorák, Tom. Tibenský, Roman, Slabý, Juhász, Ondra, Paštiak (Kolenič, Kročka, J. Gašparovič, Magdolen)

PEČEŇADY: Vidlička – P. Jankovič, Durdy, Kaľuha, Turanský, Halas, Antal, Gula, Izakovič, Daniška, Gubala (Mačica, Adamčík)

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Vraví sa, že derby nemá favorita a potvrdilo sa to v dueli Majcichova so Zelenčom, kde domáci pripravili... celý článok

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Zápas kola sa hral v Modranke, kde hostili lídra tabuľky z Kátloviec. Domáci museli v posledných minútach... celý článok

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Piešťany majú v poslednom období dobrú formu, ktorá ich vyniesla v tabuľke na druhú priečku hneď za... celý článok