Utorok 22. 10., meniny má Sergej, zajtra Alojzia.Význam mien.

Futbal, 8. ligy: Suchá v infarktovom závere vydolovala v Trstíne bod

Vydané 6.10.2019 o 19.19, autor Ján Král

V šlágri kola síce vyhrávala Slovenská Nová Ves do 70. minúty v Šúrovciach po góle Plavuchu. Záver však patril domácim, ktorí štyrmi gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu a po výsledku 4:1 sa o skóre dostali na čelo tabuľky práve pred svojho nedeľného súpera.

Futbal, 8. ligy: Suchá v infarktovom závere vydolovala v Trstíne bod

Futbalisti Naháča (na fotografii) predviedli v Dolnom Dubovom dokonalý obrat. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Trstín viedol nad Suchou nad Parnou v 27. minúte už 4:1 a vyzeralo to, že zápas je rozhodnutý. Lenže domáci nezvládli záverečné minúty, keď v rozpätí od 79. do 86. minúty trikrát inkasovali a body sa tak napokon delili po remíze 4:4.

Dolné Dubové viedlo nad Naháčom už dvojgólovým rozdielom, napokon však podľahlo súperovi 2:5. Domáci dohrávali bez dvoch vylúčených, po polhodine hry išiel predčasne pod sprchy za druhý žltý faul Holec, v 83. minúte videl priamo červený kartón pred očami Bažány za surové kopnutie ležiaceho súpera do oblasti hrudníka.

Vlčkovce doma rozobrali Lovčice 5:0, Opoj utrpel doma zahanbujúcu prehru s Bukovou 2:7.

8. LIGA A – 9. KOLO:

Opoj – Buková 2:7 (1:2)

Góly: 36. a 47. Patúc – 19. Mišči, 24. a 79. Vittek, 54., 64. a 72. Herceg, 84. Černuško

Trstín – Suchá 4:4 (4:1)

Góly: 12. Daniš, 17. Klokner, 23. P. Štibraný, 27. L. Štibraný – 6. a 84. Slovák, 79. Lastovička, 86. Ľ. Fridrich

Dolné Dubové – Naháč 2:5 (2:1)

Góly: 27. Juran (pen), 34. Svitek – 38. a 85. Marcel Sersen (druhý z pen), 59. a 63. Kákoni, 75. Martin Sersen

ČK: 30. Holec, 83. Bažány (obaja Dolné Dubové)

7   FK TJ Družstevník Buková 9 3 1 5 25:26 10   10
8   Telovýchovná jednota Družstevník Opoj    9    3    1    5     21:35      10      -5
9   TJ Sokol Trstín 9 2 2 5 29:33 8   -7
10   TJ Družstevník Lovčice 9 0 0 9 7:50 0   -15

8. liga B: Veľké Kostoľany vykročili k jesennému titulu

Veľké Kostoľany zvládli zrejme kľúčový zápas jesennej časti 8. ligy B. Na ihrisku Koplotoviec vyhrali 3:0 a upevnili si postavenie na čele tabuľky. V poradí druhé Koplotovce strácajú na lídra už štyri body.

V súboji štvrtého s tretím zvíťazili Dolné Trhovište nad Kľačanmi 4:3 a dotiahli sa na svojho tabuľkového suseda na jediný bod.

V súbojoch Šterusy – Pastuchov a Ratnovce – Žlkovce sa body delili, Dolný Lopašov zabral proti Kočínu-Lančáru bodovo naplno.

Futbal, 6. liga: Majcichov zdolal Zeleneč, Zavar hasil bod v Pavliciach

Vraví sa, že derby nemá favorita a potvrdilo sa to v dueli Majcichova so Zelenčom, kde domáci pripravili... celý článok

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Futbal, 7. liga A: Modranka zachraňovala v zápase s Kátlovcami bod v samom závere

Zápas kola sa hral v Modranke, kde hostili lídra tabuľky z Kátloviec. Domáci museli v posledných minútach... celý článok

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Futbal, 5. liga: Piešťany zdolali Špačince, naplno bodovali aj Zvončín a Horná Krupá

Piešťany majú v poslednom období dobrú formu, ktorá ich vyniesla v tabuľke na druhú priečku hneď za... celý článok