Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Piatok 23. 10., meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.Význam mien.

Zariaďte si spálňu podľa svojich predstáv

Vydané 30.10.2019 o 13.02, reklamný článok

Asi neexistuje v dnešnej dobe domácnosť, v ktorej by chýbala skriňa. Skrine, najmä tie šatníkové, sa stali neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti. Ak si zariaďujeme bývanie, je dôležité si uvedomiť, čo všetko chceme uskladňovať v skrini a pre koľko osôb má slúžiť. Od toho závisí nielen veľkosť skrine, ale aj jej vnútorné vybavenie.

Zariaďte si spálňu podľa svojich predstáv

 

Tento kúsok nábytku je samozrejmosťou aj v našich spálňach, kde má svoje miesto aj využitie. V súčasnosti čoraz viac ľudí dáva prednosť uskladňovaniu oblečenia v roldor skriniach – vstavaných skriniach a šatníkoch.

 

Vstavané skrine sú moderným a dokonalým riešením pre každého, kto potrebuje rozumne, efektívne a vkusne využiť usporiadanie spálne a získať tak množstvo odkladacieho a úložného priestoru.

 

 

Dobrou voľbou môže byť aj komoda

Komoda je v dnešnej dobe veľmi populárny kus nábytku. Používame ju nielen na odkladanie oblečenia, ale využívame ju aj ako úložný priestor na odkladanie rôznych predmetov a písomností.

 

Komody sú vhodné do obývačiek, detských izieb, jedální či kancelárií, jednoducho všade tam, kde je potrebné mať dostatok úložného priestoru. 

 

Základnými kritériami pre výber komody sú výška, šírka, hĺbka a materiál. Ďalej rozlišujeme komody šuplíkové a kombinované.

 

Všeobecne platí, že veľkosť komody sa odvíja od priestoru izby, v ktorej ju plánujeme mať.

 

Do spálne je vhodné zvoliť šuplíkovú komodu. Ak nám napr. v spálni chýba úložný priestor a radi by sme izbu oživili a dodali jej punc zaujímavosti, komoda je dobrou voľbou.

 

Obvykle sa využíva na uloženie spodnej bielizne, ponožiek, rôznych drobností, ktoré si už svoje miesto nenašli v skrini. Šuplíkové komody sú praktické a štýlové.

 

 

Do tretice stolík

Viete si predstaviť spálňu bez stolíka? Pravdepodobne nie! Veď minimálne našu spálňu zdobia nočné stolíky alebo skrinky, na ktoré si odkladáme všetko potrebné.

 

V súčasnosti je čoraz obľúbenejším doplnkom spální aj konferenčný stolík, na ktorý si kladieme televízor.

 

Niektorí uprednostňujeme pohodlie pri pozeraní svojho obľúbeného filmu, seriálu či programu priamo z postele, a preto nám v spálni nesmie chýbať televízor na štýlovom konferenčnom stolíku, ktorý by mal perfektne ladiť s ostatným nábytkom spálne.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Od soboty bude platiť zákaz vychádzania! Slovensko sprísňuje opatrenia

Od soboty bude platiť zákaz vychádzania! Slovensko sprísňuje opatrenia

Zákaz vychádzania má dosť výnimiek, netýka sa napríklad cesty do práce, do najbližších potravín alebo do prírody... celý článok

Plánujú veľkú obnovu Linčianskej, mesto už vybralo architektonický návrh

Plánujú veľkú obnovu Linčianskej, mesto už vybralo architektonický návrh

Autor víťazného návrhu získa okrem odmeny 9-tisíc eur aj objednávku na vypracovanie projektovej dokumentácie... celý článok

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Odbery na zisťovanie ochorenia COVID-19 tu plánuje robiť súkromná firma, testovanie bude určené pre samoplatcov celý článok


reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2020 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda na elektrinu

reklama