Podpálili im dvere, malý chlapec skončil na pozorovaní v nemocnici
AKTUALITY - Trnava | 6.11.2019, 16.43, prispievatelia
Príbuzný chlapca ponúka odmenu 500 eur za informácie, ktoré by pomohli zistiť páchateľa.

Zatiaľ neznámy páchateľ podpálil v noci na dnes dvere jedného z bytov na Ulici Gejzu Dusíka v Trnave. V byte v tom čase spal muž a jeho päťročný syn. Udalosť sa stala ráno pred treťou hodinou.
Chlapec sa nadýchal splodín horenia, previezli ho na pozorovanie do trnavskej nemocnice. O incidente informoval príbuzný poškodených, zároveň ponúka odmenu 500 eur za informácie, ktoré by pomohli zistiť páchateľa.
Polícia incident potvrdila. „Polícia dnes začala vyšetrovanie vo veci podozrenia z prečinu všeobecného ohrozenia z nedbanlivosti. Vyšetrovateľ vykonáva potrebné úkony na preverenie a objasnenie prípadu. Nie je vylúčené, že môže prísť k zmene právnej kvalifikácie,“ informovala agentúru SITA trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.
SITA