Pondelok 17. 2., meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.Význam mien.

Futbal, 6. liga: Zeleneč vybojoval víťazstvo v Drahovciach a stal sa jesenným majstrom

Vydané 10.11.2019 o 13.50, autor Ján Král

Jesenným majstrom šiestej ligy sa stal Zeleneč. Jeho futbalisti zvíťazili v dohrávke 7. kola na ihrisku Drahoviec 3:2 a v tabuľke predbehli Zavar. Zimovať budú na čele tabuľky s dvojbodovým náskokom.

Futbal, 6. liga: Zeleneč vybojoval víťazstvo v Drahovciach a stal sa jesenným majstrom

Futbalisti Zelenča (v zelenom) mali po zápase v Drahovciach dôvod na radosť. Foto: Miroslav Ledecký

Zeleneč sa v Drahovciach rýchlo ujal vedenia, v 6. minúte dorazil loptu po rohu do siete Michal Karol.

V 33. minúte pridal druhý presný zásah Juraj Horváth, ktorý sa dostal do úniku a sólo od polovičky ihriska zakončil gólom.

Domáci sa však odmietli zmieriť s prehrou počas hodového víkendu a po zmene strán dvoma gólmi Marušica vyrovnali. Pri prvom si prebral pas do šestnásky a zakončil, druhý zaznamamenal hlavou po centri z ľavej strany.

V 80. minúte prišli Drahovce o vylúčeného Gabriša, rozhodca ho vylúčil za "kopnutie nadmernou silou bez úmyslu s hrať loptou v neprerusenej hre".

Zeleneč využil svoju presilovku v 88. minúte. Po obliehaní domácej bránky si strelu z pravej strany stečoval do vlastnej siete Juraj Poláčik.

6. liga – dohrávka 7. kola:

Drahovce – Zeleneč 2:3 (0:2)

Góly: 50. a 53. Marušic – 6. Karol, 33. J. Horváth, 88. vlastný J. Poláčik

ČK: 80. M. Gabriš (Drahovce)

DRAHOVCE: Paulovič – Šerjeník, J. Poláčik, Marek Horúcka, Zajac, M. Vančo, Marušic, Szabo, D. Vančo, I. Poláčik, M. Gabriš (Duchaj, Martin Horúcka)

ZELENEČ: Zolvík – Bartovič, Kocian, Trubač, Bednárik, Benkovský, J. Horváth, Zubák, Bánovec, Karol, Martin Babic (Gottstein, Kubíček, P. Formanko, Unger, Bukovec)

10   MTK Leopoldov 13 4 2 7 16:27 14   -7
11   OŠK Križovany nad Dudváhom      13   4   1   8        18:31        13       -5
12   OFK Bučany 13 4 1 8 19:33 13   -8
13   OFK Majcichov 13 3 2 8 11:24 11   -7
14   TJ Družstevník Siladice 13 3 2 8 26:41 11   -7

Inšpirácia zo Škandinávie: V trnavskom okrese vznikne Centrum cirkulárnej ekonomiky

Inšpirácia zo Škandinávie: V trnavskom okrese vznikne Centrum cirkulárnej ekonomiky

Centrum si kladie za cieľ vyriešiť problém so skládkovaním odpadu v Trnave a okolí. celý článok

V Bernolákovom parku zadržali policajti mladíkov s marihuanou

V  Bernolákovom parku zadržali policajti mladíkov s marihuanou

Za drogy pre vlastnú potrebu hrozia dvom mladým mužom z Nových Zámkov až tri roky väzenia. celý článok

V Divadle Jána Palárika sa predstavia ochotníci z Trakovíc

V Divadle Jána Palárika sa predstavia ochotníci z Trakovíc

Profesionálna scéna mieni v Roku slovenského divadla ponúkať priestor ochotníckym divadlám pravidelne. celý článok

Jazierce Fiat Doblo Fiat Tanex Plošina Gašparík Danubius Gastro Marell Bábence Remax

Posily Spartaka si pochvaľovali atmosféru, bod sa napokon proti Slovanu málil

Futbalovú jar privítali v Trnave pozitívne. Derby zápasom s dobrým futbalom, výbornou diváckou kulisou... pozrieť video

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

aktualizácia: hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu