Pondelok 17. 2., meniny má Miloslava, zajtra Jaromír.Význam mien.

Trakovická interliga: Majstri vykročili víťazne, negatívom súťaže inzultácia rozhodcu

Vydané 25.11.2019 o 07.00, prispievatelia

FTC interliga Trakovice má za sebou úvodný hrací víkend, kde každé mužstvo odohralo dve stretnutia. Hneď v úvode štvrtého ročníka riešili novú situáciu, ktorou bola inzultácia rozhodcu hráčom Tarabom. Stretnutie bolo skontumované a po sezóne Partyboys čaká odpočet dvoch bodov. Jediné mužstvo, ktoré všetky stretnutia vyhralo sú Štrkáči, ktorí v minulej sezóne vytvorili rekord, keď zvíťazili vo všetkých stretnutiach. Hoffenheim je jediné mužstvo bez výhry a bodu v novej sezóne.

Čierni kanonieri sú novým mužstvom súťaže, väčšina hráčov ale má skúsenosti z minulej sezóny, hrávali hlavne za Goldenboys. Foto: Pavol Husár

SOBOTA

Čierni kanonieri - FC Galanová 5:6 (3:3)

Góly: Baranovský, Bindics 2, Polák, Kulíšek - Habán, Zdenek 2, Janovič, Vilček, Laboš

Čierni kanonieri vstúpili do stretnutia rozprávkovo a viedli 3:0, ale i to im nestačilo na body. Galanová do prestávky vyrovnala a v druhom polčase viedla 4:3. Po tomto góle začali strelecké preteky, ktoré vyhral vicemajster z vlani.

UIFK Husqvarna - Goldenboys 8:6 (2:2)

Góly: Šulák 2, Daniš, M. Lackovič 3, Hetteš, vlastný - Vangel 2, Bango 4

I ďaľšie stretnutie prinieslo gólové hody. Husqvarna využila absenciu gólmana Goldenboys a získala prvé bodyza víťazstvo v premiére sezóny.

Partyboys - Pekelníci 0:10 kontumačne

V stretnutí sme museli riešiť najskôr technické problémy s videom. Neskôr si Partyboys skomplikoval cestu v súťaži. Za stavu 3:2 viedol, na hranici pokutového územia sa k zemi porúčal Bališ, podľa rozhodcu faul nebol. Z následného protiútoku Pekelníci vyrovnali. Taraba neuniesol túto situáciu a inzultoval rozhodcu.

FC Štrkáči - LMV Hoffenheim 13:0 (5:0)

Góly: M. Srnec 4, J. Krajčovič 3, M. Janovič, P. Orolín 5

Pred stretnutím to bola len otázka skóre a navyše LMV z prvej strely kapitulovalo a začala exhibícia majstra, ktorý pokračuje v sérii výhier.

NEDEĽA

FC Galanová - FC Štrkáči 1:11 (1:3)

Góly: Zdenek - Orolín 3, Krajčovič 6, Janovič, M. Srnec

V zápase bohatom na šance aj asi s rekordným počtom zostrihov jasne dominovali Štrkáči. Galanová vsietila jediný gól v stretnutí v prvom polčase, ktorý bol na 1:3 z ich pohľadu. V druhom dejstve na tri góly potrebovali Štrkáči len 5 minút a bolo rozhodnuté.

FC Partyboys - LMV Hoffenheim 11:2 (3:1)

Góly: Paulovič 2, Matúšek, Kubiš 3, Ľ: Ščasnovič, Marko 2, M. Ščasnovič (7 m), Bališ

Druhý duel sa dá nazvať kópiou prvého nedeľného zápasu. Aj tu favorit viedol 3:0, Hoffenheim do prestávky skorigoval na 3:1. V druhom polčase Partyboys pridal osem kúskov, jeden z premenenej penalty brankára Ščasnoviča.

Goldenboys- Pekelníci 4:3 (2:2)

Góly: Horník 3, Tanáč - Z. Obšivan 2, Smolka

Bango otálal s rozohrávkou až jeho úmysel prečítali Pekelníci a viedli 1:0. Goldenboys vyšli dve štandartné situácie a otočili vývoj stretnutia. Tesne pred prestávkou Pekelníci vyrovnali, keď nachytali brankára strelou na prvú žrď. V druhom polčase prišiel najdlhší úsek bez gólu v tomto ročníku. Na jednej strane sme videli ruku mimo pokutového územia a na druhej aj gól, ktorému predchádzal hvizd rozhodcu, keď neponechal výhodu. Obe situácie boli odmenené žltou kartou. Za stavu 2:2 Pekelníci spálili tutovku a ihneď z protiútoku v 45. minúte udrel Goldenboys a o pár sekúnd duplovane, keď Horník zavŕšil hetrik. Z následnej rozohrávky sa Pekelníci gólom vrátili do hry, ale viac už nestihli.

Čierni kanonieri - Husqvarna 6:3 (3:1)

Góly: Cibulka, Bindics 2, Šimko, Mrva, Polák - M. Lackovič 2, M. Mužila

V nedeľu sa tretí raz zopakoval prvý polčas, tentoraz Čierni kanonieri viedli 3:0, kontaktný gól Lackoviča z Husqvarny dal bodku za prvým polčasom. Husqvarna túto sezónu začala výborne aj s výbornou dochádzkou, ale tentoraz si Čierni kanonieri ustrážili rýchle vedenie, nie ako s Galanovou.

PAVOL HUSÁR

Inšpirácia zo Škandinávie: V trnavskom okrese vznikne Centrum cirkulárnej ekonomiky

Inšpirácia zo Škandinávie: V trnavskom okrese vznikne Centrum cirkulárnej ekonomiky

Centrum si kladie za cieľ vyriešiť problém so skládkovaním odpadu v Trnave a okolí. celý článok

V Bernolákovom parku zadržali policajti mladíkov s marihuanou

V  Bernolákovom parku zadržali policajti mladíkov s marihuanou

Za drogy pre vlastnú potrebu hrozia dvom mladým mužom z Nových Zámkov až tri roky väzenia. celý článok

V Divadle Jána Palárika sa predstavia ochotníci z Trakovíc

V Divadle Jána Palárika sa predstavia ochotníci z Trakovíc

Profesionálna scéna mieni v Roku slovenského divadla ponúkať priestor ochotníckym divadlám pravidelne. celý článok

Jazierce Fiat Doblo Fiat Tanex Plošina Gašparík Danubius Gastro Marell Bábence Remax

Posily Spartaka si pochvaľovali atmosféru, bod sa napokon proti Slovanu málil

Futbalovú jar privítali v Trnave pozitívne. Derby zápasom s dobrým futbalom, výbornou diváckou kulisou... pozrieť video

Nepodarilo sa nadviazať spojenie zo serverom.

aktualizácia: hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu