Trnavské rybníky
reklama

Voľby: Primátor Hlohovca Miroslav Kollár mieri do parlamentu

AKTUALITY - Voľby | 26.11.2019, 07.00, prispievatelia

Do volieb ide na kandidátke strany Za ľudí bývalého prezidenta Andreja Kisku, podľa aktuálnych preferencií má miesto v Národnej rade SR takmer isté.

Voľby: Primátor Hlohovca Miroslav Kollár mieri do parlamentu

Miroslav Kollár. Foto: facebooková stránka Miroslava Kollára

Cukrovar bývanie
reklama

 

Primátor Hlohovca Miroslav Kollár sa bude uchádzať o dôveru voličov aj v parlamentných voľbách. Kandidovať bude z ôsmeho miesta na kandidátke strany Za ľudí bývalého prezidenta Andreja Kisku. 

 

Parlamentné voľby sa budú na Slovensku konať v sobotu 29. februára 2020.

 

„Osmička je primátor Hlohovca Miro Kollár, ktorý je zároveň aj viceprezidentom Únie miest Slovenska,“ povedal predseda strany a líder kandidátky Andrej Kiska pri predstavovaní prvej tridsiatky z kandidačnej listiny Za ľudí.

Potulky mestom
reklama

 

Podľa prieskumu agentúry Focus by túto stranu volilo 10,6 percenta opýtaných, do Národnej rady SR by sa tak dostalo až devätnásť jej kandidátov.

 

Päťdesiatnik Miroslav Kollár je primátorom Hlohovca už druhé volebné obdobie.

 

Na tento post kandidoval pred rokom ako nezávislý, v júni tohto roku oznámil, že sa pridáva k vznikajúcej strane exprezidenta Andreja Kisku.

 

„Takmer tridsať rokov sa usilujem pomôcť tomu, aby sme žili v lepšej, slušnejšej, spravodlivejšej krajine, meste, obci, férovejšej pre ľudí. Dobrá správa nielen z mojej komunálnej skúsenosti je – dá sa to. Dá sa opraviť obec, mesto, aj celá krajina. Dá sa ukázať ľuďom, že existujú aj skutočné cesty, ako sa mať lepšie, nie iba populistické sľuby a extrémistické strašenie imaginárnym nepriateľom. Treba na to dobrého lídra, šikovný tím ľudí s nespochybniteľným životným príbehom a jasnú predstavu, ako na to. A netreba sa báť,“ vysvetlil vtedy svoj krok Kollár.

 

(pm)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama