Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Streda 11. 12., meniny má Hilda, zajtra Otília.Význam mien.

Jaslovské Bohunice hodnotia jeseň, chcú hrať vo vyššej súťaži?

Vydané 26.11.2019 o 09.02, prispievatelia

Jaslovské Bohunice sú už tradičnou súčasťou štvrtej najvyššej súťaže severozápad. V minulej sezóne obsadili výborné 3. miesto. Do aktuálnej edície vstúpili výborne. V prvých piatich zápasoch nazbierali 13 bodov, následne mali ich výkony ale klesajúcu tendenciu.

Jaslovské Bohunice hodnotia jeseň, chcú hrať vo vyššej súťaži?

Útočník Jaslovských Bohuníc Martin Machovič (v ružovo-bielom) právom nosí kapitánsku pásku. Svojimi výkonmi opodstatnenosť tejto voľby neustále dokazuje. Foto: Ján Král


reklama

 

„So štartom sezóny sme boli spokojní. Mali sme ambície hrať do siedmeho miesta. Potom prišli problematické zranenia. Chýbali nám kľúčoví hráči a nezvládli sme nejaké stretnutia vonku s mužstvami, ktoré sa pohybujú okolo nás. V Partizánskom a s Častkovcami sme prehrali smolne v závere. Možno aj kvôli zdravotným problémom, ktoré nás trápili. S domácimi zápasmi vládne spokojnosť. Prehrali sme iba s Domanižou,“ zhodnotil na úvod Marek Juhász, tréner a predseda klubu v jednej osobe.

 

Jaslovské Bohunice ukončili jesennú časť so ziskom 26 bodov. Siedme mužstvo súťaže zaznamenalo osem víťazstiev, dve remízy a päť prehier. Na vedúce Častkovce síce stráca priepastných 14 bodov, ale na druhé Vrbové len šesť.

 

„Je reálne, aby sme bojovali o druhú priečku. V hornej časti tabuľky sú len minimálne rozdiely, takže sa o to určite pokúsime.“

Victory TIP in

reklama

 

Tradičný klub z obce neďaleko Trnavy sa ani zďaleka nepýši najlepšou ofenzívou – v pätnástich zápasoch zaznamenal len 28 gólov.

 

Na opačnom konci ihriska to je o poznanie lepšie. Inkasoval iba 19-krát. Lepšiu defenzívu majú len Častkovce a Trenčianske Stankovce.

 

„Mohli by sme dostávať ešte menej gólov. Väčšinou inkasujeme po štandardných situáciách. V minulej sezóne sa nám darilo aj v ofenzíve, jednoduchšie sme premieňali šance. Počas jesene sme takéto situácie zahadzovali, mohlo by sa to zlomiť v jarnej časti,“ vyjadril sa k hre na oboch póloch ihriska.

 

Trénerský tandem Jaslovských Bohuníc - Marek Juhász a Marek Maška. Foto: archív mj

 

 

V mužstve by počas zimnej prestávky nemali nastať výrazné zmeny. Odchody neavizujú. Pribudnúť by mohli štyria hráči.

 

„Máme vytypovaného hráča z Malženíc a jedného z nižšej rakúskej súťaže. Očakávame aj futbalistov, ktorí sa nám vrátia po dlhších absenciách,“ stručne ozrejmil Juhász.

 

Jaslovské Bohunice sú dlhodobo členom 4. ligy. Marek Juhász zastáva názor, že by si klub, ktorého vznik sa datuje do roku 1928, zaslúžil hrať ešte o niečo vyššie.

 

„Minimálne o jednu súťaž. Podmienky a športový areál sú na výbornej úrovni. Dôležité je, čo chce okolie a ľudia, ktorí na to majú vplyv. Osobne si myslím, že by mali hrať Jaslovské Bohunice vyššie. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť,“ spomenul na záver.

 

PATRIK MITAS

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Trnavský samosprávny kraj pošle Prešovčanom zo zničeného domu 33-tisíc eur

Trnavský samosprávny kraj pošle Prešovčanom zo zničeného domu 33-tisíc eur

O vyčlenení finančnej čiastky určenej na pomoc obyvateľom zo zničeného bytového domu na Mukačevskej ulici rozhodli... celý článok

Ako vyhlásiť osobný bankrot?

Ako vyhlásiť osobný bankrot?

Dostali ste sa do situácie, v ktorej už nemôžete nevládzete riešiť svoje záväzky podľa dopredu nastavenej dohody?... celý článok

Nové autá do cieľa nedorazili, kamión sa prevrátil v Trnave pri obchvate

Nové autá do cieľa nedorazili, kamión sa prevrátil v Trnave pri obchvate

Pod mostom juhovýchodného obchvatu Trnavy sa prevrátil kamión naložený autami. celý článok

Victory Tip 2017

reklama

Jazierce Fiat Doblo Fiat Tanex Plošina TT-dent Trnava domoss kuchyne E-shop Kniha Gašparík 2018 Marell Bábence Grinaj Remax

reklama

Aktuálne video

VIDEOKLIP: Bystrík banda urobila vianočnú pesničku s detským speváckym zborom

VIDEOKLIP: Bystrík banda urobila vianočnú pesničku s detským speváckym zborom

Bystrík banda sa v Trnave teší veľkej obľube. Kapela pomenovaná po spevákovi skupiny za krátky čas vypredala... pozrieť video

AKTUÁLNE POČASIE

Trnava

Piešťany

Bratislava

-2°C
0°C
-2°C

aktualizácia: 21:00 hod. / Predpoveď počasia - epocasie.eu

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2019 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda 6

reklama