Trnavské rybníky
reklama

Blog Šoková terapia: Nepochopiteľná strata záujmu

BLOG - Šoková terapia | 8.8.2011, 14.09, Tatiana Čuperková

Ešte stále počúvam vo svojom okolí známe vety, že chlapom ide len o jedno. A že na nič iné nemyslia a keď dosiahnu svoje, tak stratia záujem. Môžem s tým súhlasiť, aj keď nie tak striktne, ako v minulosti.

Podľa nejakých štatistík sú to práve ženy, ktoré v súčasnosti myslia na sex častejšie, ako muži. A nehanbia sa ho vypýtať.

Nový Hlohovec
reklama

Pravdou je, že keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú. Zažila som aj ja pár takých flirtov, ktoré sa začínali ako románik, skončili sa v posteli a následne aj prerušením akýchkoľvek kontaktov. V zásade s tým nemám problém, pretože viem celkom slušne rozlíšiť snahu získať sex a snahu vybudovať vzťah. Občas však nechápem situáciu, keď chlap vyslovene toká, doniesol by vám modré z neba, všetko sa dobre vyvíja a zrazu má veľa práce a prestane sa ozývať. Nedosiahol ani jeden zo spomínaných cieľov, vlastne sa prestal ozývať uprostred cesty dobýjania. Najskôr vás bombarduje telefonátmi a esemeskami, a potom sa niekoľko týždňov neozve, lebo mal vraj veľa práce. Podľa mňa mu vošiel do rany iný vtáčik a okamžitá ponuka na istý druh práce. Flirt tak prestal byť zaujímavý. Človek sa však vekom aj skúsenosťami učí, a tak sa aj takéto veci snažím brať ako súčasť života.
A to najmä preto, že sa mi stalo niečo podobné, nevysvetliteľné. Prihodilo sa mi to pred pár rokmi. Začala som si románik s rovesníkom, sympatickým vzdelaným chalanom. Všetko bolo v poriadku, randili sme, flirtovali, intímne sme sa zblížili. Chlapec bol spokojný, ja tiež. Jedného rána som sa zobudila na zvláštny pocit. Odrazu som vedela, že s ním nechcem byť. Ešte včera večer sme boli spolu, všetko bolo o.k., a zobudila som sa do rána, kde som už pre neho nemala miesto. Odrazu, z ničoho nič. Nemohla som s ním byť, nemohla som sa ho dotýkať, nechcela som s ním komunikovať. Pochopiteľne, že druhá strana žiadala vysvetlenie. No ja som žiadne nemala. Po tom, čo som mu naznačila, že sa s ním už v žiadnom prípade nechcem nijako kontaktovať, prišla záplava otázok a neskôr prosieb. Tie po čase prerástli do esemesiek typu: Ty využívačná mrcha, ty ... radšej nebudem citovať. Tie po čase prestali. Dnes som s chlapcom v kontakte, ale len chabom, aj to prostredníctvom sociálnej siete. Prešlo už pár rokov a on sa ma občas zvykne opýtať, prečo som zrazu zmenila názor. A ja mu stále neviem vysvetliť, že nejde o názor, ale o pocit.
Možno aj to sa občas deje v situáciách, keď chlap rozvinie flirt, a potom ho nedokončí.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda balík výhod
reklama