Trnavské rybníky
reklama

Na benefícii aj spartakovci

ŠPORT - Futsal | 10.1.2011, 00.00, Ján Král

Benefičný futbalový turnaj firiem, ktorý už po desiatykrát zorganizoval neinvestičný fond Budúcnosť deťom, otvorila známa tvár z televíznej obrazovky Ivana Christová. Patril jej slávnostný výkop.

Na benefícii aj spartakovci

Šeky v hodnote 3500 a 1650 eur išli do správnych rúk. Foto: Michal Hlavatovič

Púpavy pri aleji
reklama

 

„Je to už veľmi dávno, čo som kopala do lopty. Zhodou okolností to bolo tiež v Trnave. Pamätám si, že som vtedy pri tom spadla, takže som rada, že som dnes všetko zvládla,“ smiala sa Christová. Zástupcovia Budúcnosti deťom na podujatí odovzdali finančný dar. „Detskému domovu v Trnave sme venovali 3500 eur, ktoré poputujú na individuálne stavebné sporenia detí. Novorodeneckému oddeleniu Fakultnej nemocnice v Trnave sme odovzdali symbolický šek v hodnote 1650 eur,“ uviedol štatutárny zástupca fondu Gabriel Majerník.
Na turnaji sa zúčastnili zástupcovia viacerých firiem z regiónu. O výsledky na akcii nešlo. „Turnaj sa nám podaril dostať na úroveň rodinného turnaja a vytvárania priateľstiev, z čoho máme radosť,“ uviedol predseda fondu Juraj Henisch. Pre štatistikov uvádzame, že víťazom sa stal podnik KTP Group Trnava. Za celok nastúpil aj futbalista Spartaka Patrik Banovič. Dokonca ho vyhlásili za najlepšieho hráča turnaja. „Turnaj som uvítal ako možnosť rozohrať sa, navyše, humánne myšlienky vždy rád podporím,“ uviedol Banovič, ktorý sa momentálne pripravuje individuálne.
Za PSA Peugeot nastúpil v záverečnom zápase aj marketingový manažér Spartaka Marián Černý. „S automobilkou máme dobrú spoluprácu, preto som rád prijal pozvanie. Okrem toho Spartak spolupracuje aj s trnavským detským domovom, takže bolo o dôvod viac, prečo prísť,“ povedal Černý.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2023. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda plug in hybrid
reklama
Cisárky Sereď
reklama