Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Vyzerá ako Zlatan Ibrahimovič: Ďalšia posila Spartaka je zo Švédska

ŠPORT - Futbal - Spartak | 7.1.2020, 15.02, Ján Král

Futbalový Spartak uzavrel kontakt so škandinávskym futbalistom.

Vyzerá ako Zlatan Ibrahimovič: Ďalšia posila Spartaka je zo Švédska

Dijan Vukojevič. Foto: Lukáš Grinaj

reklama

 

Spartak v utorok odštartoval zimnú prípravu, predstavil nové tváre a popoludní pridal informáciu o ďalšej. Trnavský dres bude obliekať 24-ročný švédsky futbalista Dijan Vukojevič.

 

Ofenzívny typ stredopoliara prichádza do slovenského Ríma z druholigového švédskeho Norrby IF.

 

„Ide o veľmi zaujímavý typ ofenzívneho hráča s veľkým potenciálom na zlepšovanie sa. Sme veľmi radi, že sa nám ho po dlhšom skautingu podarilo dotiahnuť. Je využiteľný vo viacerých útočných pozíciách a očakávame od neho podiel na zvyšovaní našich ofenzívnych štatistík,“ povedal o novej posile športový riaditeľ trnavského klubu Andrej Kostolanský.

REDNOD
reklama

 

„Spartak som poznal z účinkovania v Európskej lige, kde odohral dobré zápasy a viem, že je to klub s veľkou históriou. Pozrel som si nádherný štadión a páči sa mi aj mesto. Viem, že klub má výborných fanúšikov a zistil som, že je tu veľmi silná futbalová komunita,“ povedal pre oficiálny klubový web Dijan.

 

„Snažím sa byť kompletným hráčom, rád útočím, driblujem, strieľam a prihrávam. Veľmi sa teším na začiatok sezóny, viem, že hráme prvý zápas proti Slovanu a je to najväčšie slovenské derby. Verím, že fanúšikovia utvoria výbornú atmosféru. Mojím cieľom je pomôcť tímu dostať sa do silnej šestky a byť čo najvyššie,“ predstavil sa po futbalovej stránke.

 

 

Asi najslávnejším švédskym futbalistom novodobej histórie škandinávskej krajiny je Zlatan Ibrahimovič. Najnovšia posila andelov ho vizuálne i gestami pripomína.

 

Zaujímavosťou vyplývajúcou už z priezviska je, že obaja majú balkánske korene. Nuž, kiežby bol dvojníkom známeho kanoniera aj futbalovým prejavom na ihrisku.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama