Štvrtok 2. 4., meniny má Zita, zajtra Richard.Význam mien.

Spartak remizoval so Zlínom, skúšal viacerých hráčov

Vydané 12.1.2020 o 11.10, autor Ján Král

Futbalisti trnavského Spartaka remizovali v prvom prípravnom zápase so Zlínom 1:1. Stretnutie s účastníkom najvyššej českej súťaže sa hralo v sobotu na umelej tráve v Senci.

Gól Trnavy dosiahol Mitrea (v čiernom). Foto: Lukáš Grinaj

Zlín išiel do vedenia gólom Poznara z penalty, ktorú nariadil rozhodca po faule na Džáfiča. Vyrovnať sa podarilo po zmene strán Mitreovi, ktorý z priameho kopu trafil k tyči.

Za Trnavu nastúpili v stretnutí aj nové posily Izuchukwu, Orlandič, Vukojevič a Molnár, na skúške sú Bamidele, Yao, Kalu či Siriboe.

Ďalší prípravný zápas odohrajú červeno-čierni 18. januára o 12:00 s Olomoucom, opäť sa bude hrať v Senci. O 14:00 potom nastúpia aj hráči zo širšieho kádra na ďalší duel.

Spartak Trnava - Fastav Zlín 1:1 (0:1)
Góly: 62. Mitrea - 16. Poznár (pen)
1. polčas: Takáč - Oršula, Mitrea, Menich, Turňa - Yusuf Bamidele Isa (37. Dangubič), Grendel, Horvát - Sobczyk, Orlandič, Vukojevič
2. polčas Rusov - Turňa (75. Oršula), Izuchukwu, Mitrea, Burian - Godinho, Tešija, Yao, Dangubič (79. Johnson Kalu) - Siriboe, Molnár

Koronavírus: Nové ochorenia potvrdili aj u mužov z trnavského a piešťanského okresu

Koronavírus: Nové ochorenia potvrdili aj u mužov z trnavského a piešťanského okresu

Slovensko má celkovo už 400 pozitívne testovaných ľudí na COVID-19. celý článok

Vážna nehoda pri Cíferi, auto narazilo do stromu

Na mieste zasahovalo desať hasičov a tri posádky zdravotníckych záchranárov celý článok