Trnavské rybníky
reklama

V City Arene otvorili prevádzku na opravu obuvi, výrobu kľúčov a brašnárske práce

AKTUALITY - Firmy | 4.2.2020, 17.00, reklamný článok

Potrebujete opraviť topánky, vymeniť si zips na kabáte, dať si vyrobiť nové kľúče, prípadne by sa vám zišla gravírovaná menovka na dvere? Tieto problémy vyriešite už aj v City Arene. Spoločnosť Royal Service v trnavskom nákupnom centre otvorila svoju druhú trnavskú pobočku.

V City Arene otvorili prevádzku na opravu obuvi, výrobu kľúčov a brašnárske práce

Prevádzka Royal Service v City Arene už slúži zákazníkom.

 

Prevádzka sa nachádza na prízemí pri vstupe z prekrytej pešej zóny medzi reštauráciou Al Trivio a Čistiarňou Blesk. Otvorené majú denne od 9:00 do 21:00.

 

Zákazky riešia expresne, väčšinu objednávok sú schopní vybaviť do hodiny. Niektoré aj na počkanie. Stačí si zatiaľ nakúpiť v iných obchodoch a následne sa zastavíte pre svoje veci.

 

V prevádzke vás privíta príjemná a odborná obsluha.

 

 

Do portfólia služieb Royal Service patria oprava obuvi (napr. výmena opätkov, podrážok, lepenie, šitie, stielok, podpätkov, oprava špičky, atď.), výroba kľúčov (cylindrické, dózické, fazónkové, schránkové, vŕtané špecial, auto kľúče), drobné brašnárske opravy (oprava zipsov na kabáty, obuv, tašky, patenty, cvoky, spevňovače dierok, riflové gombíky, pracky, oprava tašiek, výmena suchých zipsov), ostrenie nožov, gravírovanie (menovky na dvere alebo pre psa, firemné tabule, darčekové predmety, atď.) či výroba pečiatok (textové, dátumové, číslované a iné).

 

Na opravy sú aj technicky pripravení.

 

 

Okrem toho ponúkajú k jednotlivým službám aj doplnkové príslušenstvo ako sú kľúčenky, označovníky, náhradné opätky a pod.

 

Prevádzka v City Arene je už druhá, ktorú má Royal Service v Trnave. Služby firmy môžete využiť aj v zábavno-obchodnom centre MAX na poschodí.

 

Viac informácií nájdete aj na webove stránke www.royalservice.sk alebo na Facebooku.

 

Robia aj gravírovanie.

 

Potrebujete označovníky na kľúče?

 

Dokážu tu vyhotoviť aj razítko.

 

Zámky rôzneho druhu.

 

Kľúčová služba patrí k ťažiskovým v ponuke Royal Service.

 

Takéto prívesky na kľúče potešia najmä deti.

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama