Trnavské rybníky
reklama

Módna polícia v Červeníku: Ako z hororu Kruh

RELAX - Módna polícia | 11.8.2011, 00.00, Lucia Undesserová

Festival Červeník bol ideálnou príležitosťou, aby sme opäť vyrazili do ulíc a hľadali adeptov do módnej polície. A veru sme aj našli. Hodnotenia majiteľa modelingovej agentúry Mikuláša Santnera však tentokrát neboli až také ružové. Veď posúďte sami týchto šesť pánov a o týždeň šesť dám z festivalu Červeník. Svoje názory môžete vyjadriť aj na Facebooku Trnavského hlasu.

reklama

Peter zo Žlkoviec.
Peter vyzerá štýlovo a frajersky. Veľmi dobre zladené oblečenie so šiltovkou a okuliarmi. Aj účes je fajn. Celkový výzor hodnotím za jedna. Peter si z festivalu mohol urobiť "Pohodu".

 


Ivan Z Piešťan.
Ivan: normálne som sa vážne zľakol. Ja že vyšla zo studne tá malá z hororu Kruh. Bože, ešte teraz mám husiu kožu. Ivanovi by som poradil zobrať do ruky nožničky a dať zbohom dlhým vlasom. Potom nadstaviť budík a zobudiť sa už zo 70-tych rokov. Hipís už skončil!

 


Jožko a Paľko z Koplotoviec.
Jožko a Paľko vyzerajú ako fanúšikovia skupiny Modern Talking a prespali dobu minimálne 20 rokov. Možno baby v ich veku na to letia a chlapci im rozprávajú že sú Dieter a Bohlen. Asi boli načerpať inšpiráciu vedľa u susedov Pepíkov, na Šumave. Úplne najhoršie sú Jožkove prezúvky a Paľkova dĺžka rifl. Ako Peter Nagy v 80-tych rokoch.

reklama

 


Daniel z Hlohovca.
Daniel, dúfam, že tá parochňa s klobúkom mala byť iba minútová recesia kvôli foteniu, lebo ak si chcel vyzerať cool, tak opak je pravdou. Neviem sa prestať smiať a to ma len tak ľahko nič nerozosmeje. Inak oblečený je v pohode. Dano asi často chodí do New Yorku - ozvi sa Dano, potrebujem odtiaľ niečo priniesť!
 

 

Martin z Bratislavy.
Martin tie topánky sú hrozné. A celkovo mi tento štýl absolútne nič nehovorí. Asi ide z rybačky.

 


Ján z Hlohovca.
Ján je oblečený v pohode, ale tie vlasy. No neviem, neviem, kto ho inšpiroval. Asi vyznávač emo štýlu. Aj keď si myslím, že ten štýl už nefrčí. Teraz sú v kurze Gormiti a Pika-pika čúúúú.

 

 

Hodnotil majiteľ modelingovej agentúry Flash

Mikuláč Santner

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX
reklama