Trnavské rybníky
reklama

Hrozba nad Spartakom: Odveta s Lokomotivom v Žiline?

ŠPORT - Futbal - Spartak | 11.8.2011, 12.09, Ján Král

Odvetný zápas Európskej ligy s Lokomotivom Moskva v Trnave je ohrozený. UEFA pohrozila Spartaku uzavretím štadióna, pretože futbalový stánok nespĺňa kritéria pre play-off tejto medzinárodnej súťaže.

Hrozba nad Spartakom: Odveta s Lokomotivom v Žiline?

Fanúšikovia sa tešia na pohárovú súťaž, opäť chcú vytvoriť skvelú kulisu. Foto: Peter Kollár

Púpavy pri aleji
reklama

 

Stanovisko riadiaceho orgánu súťaže sa andeli dozvedia na budúci týždeň. V prípade čierneho scenára by Trnavčania museli odohrať duel na inom slovenskom štadióne. Do úvahy prichádza Žilina a prekvapujúco vraj aj bratislavské Pasienky. V Trnave si však tieto alternatívy nepripúšťajú a sú presvedčení, že všetko dajú do poriadku.
Trnavskí funkcionári v spolupráci s mestom Trnava a Slovenským futbalovým zväzom v týchto dňoch situáciu riešia. Nároky UEFA na infraštruktúru štadióna sú totiž s pribúdajúcimi kolami stále väčšie. Spartak dostal zoznam nedostatkov, ktoré musí odstrániť. „Ide o rôzne drobnosti, ktoré treba na štadióne vylepšiť. Bližšie to v tejto chvíli nechceme komentovať. Som však presvedčený, že všetko včas stihneme,“ uviedol športový riaditeľ Spartaka Stanislav Adamec.
Tŕňom v oku UEFA bolo aj počínanie niektorých fanúšikov počas zápasu s Levski Sofia. Z hľadiska totiž do ihriska padli počas stretnutia rôzne predmety. Disciplinárka UEFA bude riešiť aj vbehnutie divákov na plochu po skončení zápasu. Spartak zrejme neminie pokuta, ktorú už dostal aj za transparent Kosovo je srdce Srbska. Ten priaznivci červeno-čiernych vytiahli počas duelu s Tiranou.
 

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda
reklama