Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Súkromná firma pomohla nemocnici, financovala rekonštrukciu onkologických ambulancií

AKTUALITY - Trnava | 9.6.2020, 17.51, prispievatelia

Investíciu v hodnote 100 tisíc eur nemocnici darovala miestna stavebná firma ISMONT.

Súkromná firma pomohla nemocnici, financovala rekonštrukciu onkologických ambulancií

Prednosta onkologickej kliniky Marián Streško (vpravo) mal po prestrihnutí pásky k vynoveným priestorom dôvod na radosť. FOTO: pm
 

reklama

Fakultná nemocnica v Trnave má vynovené priestory onkologických ambulancií. Podľa prednostu onkologickej kliniky Mariána Streška sú moderné priestory predpokladom pre lepšie poskytovanie zdravotnej starostlivosti onkologickým pacientom.

 

Investíciu v hodnote 100 tisíc eur nemocnici darovala trnavská stavebná spoločnosť ISMONT.

 

Klinika má teraz k dispozícii štyri samostatné onkologické ambulancie s recepciou, ktoré dokážu denne vybaviť 120 pacientov. K dispozícii sú aj priestory s dvadsiatimi lôžkami na podávanie chemoterapie, vynovené sú aj čakárne, celý priestor je klimatizovaný.

reklama

 

Prednosta kliniky Marián Streško povedal, že všetky ambulancie budú obsadené lekármi. Rekonštrukcia priestorov pomohla zmodernizovať aj systém práce s pacientom.

 

„Každý pacient sa bude môcť objednať k svojmu lekárovi na konkrétny termín. Chceli by sme prejsť na stopercentné objednávanie pacientov,“ povedal.

 

Každá z ambulancií denne vybaví približne 30 pacientov.

 

Rekonštrukčné práce prebiehali vďaka ústretovosti stavebnej firmy od marca do mája prevažne po ordinačných hodinách a cez víkendy.

 

Spoločnosť ISMONT si podľa jej majiteľa a konateľa Ivana Slíža pomocou nemocnici v hodnote 100 tisíc eur pripomína 10. výročie od svojho založenia.

 

„Rozhodol som sa, že nebudem vynakladať peniaze na okázalé akcie, ale spravím v rámci výročia niečo výnimočné v dobročinnej oblasti a pomôžem tým, ktorí to potrebujú,“ povedal Slíž.

 

(pm)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2022 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda bonus 1200
reklama
Johns Manville
reklama