Trnavské rybníky
reklama

Golf Trnava ponúka na leto výraznú zľavu pre footgolfistov, v areáli spustili aj grilovačky

ŠPORT - Golf | 25.6.2020, 12.04, reklamný článok

Areál je otvorený denne a prístupný širokej verejnosti.

Golf Trnava ponúka na leto výraznú zľavu pre footgolfistov, v areáli spustili aj grilovačky

Footgolf si boli nedávno zahrať aj brankári Spartaka Ľuboš Kamenár a Dobrivoj Rusov.

 

Footgolf získava čoraz väčšiu popularitu, hráčska základňa sa rozrastá aj v Trnave. Skúsení hráči ale aj úplni nováčikovia majú teraz možnosť zahrať si alebo vyskúšať tento šport za zvýhodnenú cenu.


V areáli Golf Trnava v Kamennom mlyne od prvého júla až do konca letných prázdnin platí, že dvaja tu hrajú za cenu jedného. Za hru na osemnásť jamiek zaplatia 15 eur.

 

Akcia platí pre osoby nad 18 rokov, deti do 10 rokov majú hru v sprievode dospelej osoby zdarma. Mládežníci od 11 do 18 rokov si môžu uplatniť 50-percentnú zľavu oproti cenníku. Ponuka platí aj pre väčšie skupiny.


Footgolf v sebe kombinuje prvky golfu a futbalu. Hrá sa bez palíc, ale s futbalovu loptou, ktorej zapožičanie je v cene. Cieľom je dostať loptu na čo najmenší počet kopov do jamky.


Hráči bývajú športovo oblečení, vhodným doplnkom sú štucne, prípadne štýlová čiapka. Na obuv je požiadavka, aby mal hráč turfy a nie kopačky.


Rezervácia konkrétneho času je odporúčaná, ale nie nevyhnutná. Stačí prísť a dohodnúť sa s personálom.

 


Ihrisko je súčasťou golfového areálu, ktoré je otvorené denne od 8:00 do 20:00.

 

Jeho súčasťou je kaviareň s letnou terasou, kde sa dá občerstviť. V stredy a piatky od 16:00 tu bývajú letné grilovačky.

 

Šéfkuchár pripravuje steaky, grilované ryby, rebierka či kuracie krídelká. Pochutnať si môže prísť ktokoľvek, nie je to podmienené športovou aktivitou.

 


Footgolf si prednedávnom vyskúšali aj futbalisti Spartaka Trnava, ktorý tu mali teambuilding.

 

Vycibrenú techniku ukázal mladý futbalista Godinho z Brazílie, ktorý dosiahol v súťaži najlepšie výsledky spomedzi celého mančaftu.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy

reklama

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka Právne informácie | Ochrana osobných údajov | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty | Nastavenie cookies | Cookies politika
Copyright © 2010-2024. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk
Mazda / TANEX Trnava
reklama