Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky
reklama

Trnavské golfové nádeje v Skalici nesklamali, brali medailové pozície

ŠPORT - Golf | 9.7.2020, 13.22, Ján Král

V skalickom golfovom rezorte sa cez víkend uskutočnili asociačné turnaje, na ktorých mal výrazné mládežnícke zastúpenie aj klub z Trnavy.

Trnavské golfové nádeje v Skalici nesklamali, brali medailové pozície

Trnavská výprava v golfovom rezorte v Skalici. Zľava trnavský PRO tréner Martin Svěntek, Ella Kollarovits, Olívia Novotná, Oliver Póša, Karolína Friedrichová, Marek Choma, Adam Labanc, Jakub Pollák, Simon Novotný, Eliška Jančovičová, Laura Póšová, Samuel Savara, Matej Vadrna. Foto: mn

reklama

 

V rámci Túry olympijských nádejí sa podarilo Simonovi Novotnému v sobotu vyhrať kategóriu chlapcov do štrnásť rokov. Hneď za ním sa umiestnil jeho tímový kolega Jakub Pollák.


V nedeľu si obaja poradie vymenili a prvé miesto získal Jakub. Svoj doposiaľ najlepší výkon zahral v nedeľu Marek Choma v kategórii chlapcov do dvanásť rokov. Celé ihrisko prešiel iba o dve rany nad PAR.


V pozitívnom svetle sa vo svojich výkonnostných skupinách ukázali aj Adam Labanc, Samuel Savara, Matej Vadrna a z dievčat Eliška Jančovičová, Ella Kollarovits, Karolína Friedrichová či Frederika Rychtáriková.

reklama


Frederika sa na svojom úplne prvom asociačnom turnaji medzi dievčatami do štrnásť rokov umiestnila na vynikajúcom druhom mieste.


Jakub Huml sa blysol v kategórii benjamínci, kde obsadil druhé miesto v tesnom závese finišoval na treťom mieste Matej Kolínek. Dobrými výkonmi sa na greenoch prezentovali aj deti do desať rokov Olívia Novotná a Oliver Póša.


Druhé kolo SKGA TOUR, čo je momentálne najvyššia asociačná túra na Slovensku, absolvovali Tomáš Šmiček mladší a Laura Póšová. Tomáš už štandardne prešiel CUT-om a reprezentoval trnavské farby aj v pondelok.


Za trnavský klub počas víkendu v Skalici nastúpili do bojov v kategórii Mid-Am Martin Gergely a v kategórii Senior až traja zástupcovia Tomáš Šmiček, Milan Rác a Štefan Póša.

 

Reprezentanti Golf Trnava Simon Novotný (v strede) a Jakub Pollák (vpravo).

 

Trnavské golfistky - vľavo Frederika Rychtáriková, vpravo Eliška Jančovičová.

 

Uprostred Marek Choma.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Aktuálne správy
TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o. Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty
Copyright © 2010-2021 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Tento web beží na serveroch webhouse.sk

Pocitadlo.sk

Mazda - bonus 2021
reklama