Streda 21. 10., meniny má Uršuľa, zajtra Sergej.Význam mien.

Bestrent Cup: Modranka zvrátila duel s Majcichovom, Trakovice postúpili cez Zavar

Vydané 2.9.2020 o 08.11, autor Ján Král

Negatívnu úlohu v utorok zohralo počasie, ktoré pokazilo terény a viaceré plánované zápasy pohárovej súťaže ObFZ Trnava Bestrent Cup sa tak nehrali.

Bestrent Cup: Modranka zvrátila duel s Majcichovom, Trakovice postúpili cez Zavar

Nestarnúci Jaroslav Mačák parádnym gólom priblížil Modranku k postupu. Foto: Ján Král

Červeník postúpil cez Chtelnicu bez boja, vyhral kontumačne, zápas sa nehral.

Trakovice prehrávali so Zavarom po góle Vyskoča a hrali aj bez vylúčeného Mateja Ščasnoviča, Husárom však napriek tomu dokázali vyrovnať, doviedli zápas do penaltového rozstrelu a v ňom boli úspešnejšie.

V dueli Bojničky – Siladice to vyzeralo na prekvapenie, domáci viedli po góle Majku. V 85. minúte ale Vido vyrovnal z penalty a o chvíľu z ďalšej jedenástky dovŕšil obrat stretnutia na 1:2.

Byt na Vodárni

Kátlovce sa po remízovom polčase v druhom dejstve proti Križovanom rozbehli a postúpili po výsledku 5:1.

Biely Kostol sa vytrápil v Košolnej, dvakrát dobiehal gólové manko, napokon po remíze 2:2 postúpil na penalty.

Modranka prehrávala ešte v 80. minúte s Majcichovom 0:2, potom ale strelila kontatkný gól, no zároveň prišla o vylúčeného Rakického. Nestarnúci Jaroslav Mačák však v závere z priameho kopu trafil výstavne do vingla a poslal zápas do penaltového rozstrelu, v ktorom boli úspešnejší hráči Modranky.

Penalty rozhodovali aj v susedskom derby medzi Brestovanmi a Bučanmi, po remíze 2:2 sa napokon z postupu tešili hostia.

Hrnčiarovce zdolali Cífer 3:2, postupový gól strelil v 84. minúte Radovan Pilíšek.

Koplotovce síce s Dechticami viedli, napokon ale prehrali vysoko 1:4.

Veľké Orvište prišlo v Dolnom Trhovišti už vo štvrtej minúte o vylúčeného brankára Tomáša Holána, ktorý videl červenú kartu za zmarenie gólovej príležitosti podrazením pred pokutovým územím. V 55. minúte dostal ďalšiu červenú kartu hosťujúci Lackovič. Veľké Orvište napriek oslabeniu dvakrát v zápase viedlo, domáci ale vždy dokázali vyrovnať. V penaltovom rozstrele ale bol napokon úspešnejší tím Veľkého Orvišťa.

Brankár Pavlíc Vladimír Kovačócy oprášil rukavice v zápase na ihrisku trnavskej Slávie. Hralo sa na umelej tráve, hostia zvíťazili suverénne 6:1.

Bestrent Cup - 2.kolo

Chtelnica – Červeník 0:3 kontumačne

Trakovice – Zavar 1:1 (0:0) na penalty 3:2
Góly:  75. Husár – 69. Vyskoč
ČK: 65. Matej Ščasnovič (Trakovice)
TRAKOVICE: Orichel – Matej Ščasnovič, Ľ. Ščasnovič, Matúšek, Chudý, Bališ, Husár, Drgoň, Komarňanský, P. Kubiš, Paulovič (T. Kubiš, Taraba, Hlatký)
ZAVAR: Žitník – Bednár, P. Táčovský, Ľ. Táčovský, Mat. Psota, BeŇo, Vyskoč, Kovačič, Laca, Lukáč, Dolog (Juriš)

Bojničky – Siladice 1:2 (1:0)
Góly: 45. Majka – 85. a 88. Vido (oba z pen)
BOJNIČKY: Lenghart – Vyhlídal, Škoda, Mihina, Harský, Kabát, Táčovský, Majka, Franko, Slížik, Bučko (Karaba)
SILADICE: Králik – Jakubec, Rau, Vido, Fančovič, Sekereš, Sejfič, A. Varga, Šibalič, Halas, Laurinec (Obuch, B. Bališ)

Kátlovce – Križovany 5:1 (1:1)
Góly: 14., 55. a 84. Vyhlidal, 48. a 64. D. Sliva – 20. Šiška
KÁTLOVCE: Janček – Izakovič, Drinka, M. Sliva, T. Mačica, D. Sliva, M. Mačica, Pavlík, Šimončič, Hupka, Vyhlidal (Depeš)
KRIŽOVANY:  Štefák – Hutta, Šiška, Horský, L. Baláž, Sabo, Hrnčiar, Šturdík, Sedlák, Šuran, Hermanský (M. Táčovský, Záhumenský)

Košolná - Biely Kostol 2:2 (1:0), na penalty 3:4
Góly: 36. R. Greguš, 81. Hudek – 76. Malina (pen), 90. D. Semanko
ČK: 76. Čavara (Košolná)
KOŠOLNÁ: Hrebíček – Martinkovič, R. Bobok, Karas, R. Greguš, Madzík, Danišovič, Kubiček, Čavara, Puschenreiter, Hudek (A. Greguš, Puškáš, Prekopo)
BIELY KOSTOL: Hanzel – Pocisk, Kopčan, Ľ. Adámek, Dobrovodský, Čmehýl, Gašparík, Malina, Balažovič, Podstrelený, Samák (D. Semanko, Szabó, Gažovič, A. Adámek)

Modranka – Majcichov 2:2 (0:1), na penalty 4:3
Góly: 80. Karol, 90. Mačák – 8. Ondriš, 55. Hoblík
ČK: 80. Rakický (Modranka)
MODRANKA: Špernoga – Rakický, Baláž, Hrebenár, Novota, Karol, Sekera, Gergely, Gabriel, Šaštinský, Zvolenský (Klimo, Mačák, Fančovič)
MAJCICHOV: Hegyi – Morvay, Scheip, Holka, Štrbo, Ondriš, Škultéty, Jaroška, Neštický, Hoblík, Repa (Cuninka, Holovič, Marek, Bogner, Bartoš)

Brestovany – Bučany 2:2 (1:2), na penalty 4:5
Góly: 45. a 51. Šiška – 35. Nemček, 44. Habes
BRESTOVANY: Tomík – Marián Dorčiak, Krivošík, Martin Dorčiak, Bošácky, Sládeček, Šiška, Oláh, Vidovič, Maar, Tančok (Honíšek, Toráč, D. Zlatohlávek)
BUČANY: Bránsky – Mračník, Bindics, Fančovič, Lackovič, Jovanovič, Cíferský, Nemček, Habes, Maruna, Rafi (Loti, Bachratý, Malich)

Hrnčiarovce – Cífer 3:2 (0:0)
Góly: 50. Jedinák, 76. Palkovič, 84. Pilíšek – 53. Bindics, 68. Kolenič
HRNČIAROVCE: Šutta – Zolvík, Kankara, Kvetan, Lukáčik, Palkovič, Pilíšek, Kralovič, Holovič, Hudec, Jedinák (Banič, Hlinka, Paríšek)
CÍFER: Páleník – Leffler, Fekete, Domorák, Orlický, Lukovič, Krutý, Fraňo, Bindics, Kročka, Kolenič (Grosman, Repa, Lehocký, Klukay)

Koplotovce – Dechtice 1:4 (1:1)
Góly: 25. Modrovič – 41. Prvý, 48. Heltko, 86. Heteš, 88. Chrvala
KOPLOTOVCE: Zámečník – Volko, Spál, Švihla, Bojňanský, Palncy, Krajčo, Bališ, Modrovič, Šubík, Motálik (Pikna, Konečný, Kolenič)
DECHTICE: Mário Zemko – M. Komadel, M. Maška, Prvý, Drgoň, Krivánek, Cmero, R. Maška, Heltko, Martin Zemko, P. Jankovič (Jurkas, Heteš, Chrvala)

Dolné Trhovište - Veľké Orvište 2:2 (0:1), na penalty 2:4
Góly: 50. Šajter, 88. Kubička – 43. Veľký, 54. Wesolovski
ČK: 4. T. Holán, 55. Lackovič (obaja Veľké Orvište)
DOL. TRHOVIŠTE: L. Jančička – Šimanský, Šajter, Sobkuliak, Kubička, Blšták, Adamík, Baraniak, K. Jančička, P. Haban, Benčík
VEĽ. ORVIŠTE: T. Holán – A. Holán, Vavrinec, Veľký, Wesolovski, Sumer, Daniš, Janík, Lackovič, M. Habán, Čulák. (Šandrik, Stamenkovič, Líška)

Slávia Trnava – Pavlice 1:6 (0:2)
Góly: 70. Suja – 35. a 66. Šarmír, 45. Cintula (pen), 67. Polednák, 73. Švehla, 89. Kovelskyi
SLÁVIA: Stano – Balón, Ďurinský, Vajdík, Rogovský, Kopúnek, Halmo, Gábor, Tokoš, Slovák, Áč (Jankech, Suja, Baranovský, Vido)
PAVLICE: Kovačócy – Švehla, Gombala, Bočko, Lipovský, Kovelskyi, Križan, Moncman, Kubík, Cintula, Šarmír (Kršteník, Polednák, Gál, Hornaček)

Schátraný Zelený kríčok v Trnave sa konečne má dočkať kompletnej obnovy

Návrh rozpočtu mesta Trnava s investíciou do zeleného kríčka v objeme 1,4 milióna eur. Rekonštrukcia... celý článok

Spartak odohrá zápas s Trenčínom bez divákov, bude sledovať ako dopadne testovanie v Dunajskej Strede

Spartak odohrá zápas s Trenčínom bez divákov, bude sledovať ako dopadne testovanie v Dunajskej Strede

Víkendový priamy súboj o prvú priečku vo futbalovej Fortuna lige 2020/2021 medzi Dunajskou Stredou a Slovanom... celý článok

Dušan Radolský: Vždy som si nastavil hranice s funkcionármi a hráčmi, to bol základ

Dušan Radolský: Vždy som si nastavil hranice s funkcionármi a hráčmi, to bol základ

Mužstvá, ktoré viedol, sa vždy vyznačovali hernou disciplínou. V každej futbalovej kabíne, kde tréner Dušan... celý článok