Futbal, 6. liga: Pečeňady otočili zápas so Siladicami, Drahovce vyhrali v Zavare

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 20.9.2020, 18.06, Ján Král

Obavy zo šírenia koronavírusu poznačili aj dva zápasy šiestej ligy. Z týchto dôvodov nemohli nastúpiť hráči Leopoldova na súboj s Červeníkom a tiež hráči Cífera na duel v Zelenči. Oba súboje sú odložené na neskôr.

Futbal, 6. liga: Pečeňady otočili zápas so Siladicami, Drahovce vyhrali v Zavare

Michal Kaľuha (v červenom) strelil za Pečeňady proti Siladiciam jeden z troch gólov. Archívna fotografia pochádza z nedávneho zápasu s Krakovanmi. Foto: Miroslav Ledecký

Bučany otočili nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas s Majcichov. Hostia síce viedli po polčase po góle Jarošku, po prestávke však Zázik s Bunčekom naklonili misky váh na domácu stranu a Habes v závere spečatil výhru 3:1.

Rovnakým výsledkom zdolali Pavlice na svojom ihrisku Krakovany. Cestu k víťazstvu však mali jednoduchšiu, Polednák strelil v prvej polhodine dva góly, po zmene strán pridal ďalší Šarmír a tak zásah Spála zo 60. minúty už len kozmeticky upravil skóre.

Drahovce zvíťazili v Zavare 2:0, pod trojbodový lup z ihriska súpera sa podpísali gólmi Gabriš a Dominik Vančo.

Siladice po polčase viedli v  Pečeňadoch po góle svojho najlepšieho strelca Františka Lančariča, lenže domáci po prestávke zapli a troma gólmi otočili výsledok vo svoj prospech.

Križovany zdolali Biely Kostol 3:1, hostia dohrávali bez vylúčeného Ľuboša Adámek, ktorý šiel za faul v gólovej šanci predčasne pod sprchy v 62. minúte.