Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Trnavské rybníky

reklama

Piatok 23. 10., meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.Význam mien.

Športovo-technickú komisiu oblastného futbalového zväzu povedie Marek Juhász

Vydané 23.9.2020 o 08.32, autor Ján Král

Do pozície vstupuje v zložitom koronavírusovom období.

Športovo-technickú komisiu oblastného futbalového zväzu povedie Marek Juhász

Marek Juhász. Foto: Ján Král


reklama

 

Novým predsedom Športovo-technickej komisie Oblastného futbalového zväzu Trnava (ŠTK) sa stane Marek Juhász. Vo funkcii nahradí Víta Počúcha, ktorý z pozície odišiel na vlastnú žiadosť.

 

Tridsaťosemročný Juhász je prezidentom ŠK Blava Jaslovské Bohunice a zároveň tréner štvrtoligového A-mužstva. V oblasti chce výkonom funkcie pomôcť k rozvoju futbalu.

 

"Pred dvoma rokmi na konferencii ObFZ som avizoval, že by som chcel pôsobiť vo zväzových štruktúrach. Vtedy to nevyšlo, predseda ObFZ Trnava Vladimír Hracho ma teraz opätovne oslovil na spoluprácu a ja som prikývol," uviedol Juhász, ktorého vo funkcii ešte potvrdí Výkonný výbor ObFZ Trnava 29. septembra na svojom zasadnutí.

Byt na Vodárni

reklama

 

Pri komisii už neoficiálne pôsobil tri týždne. "Ide o obrovské penzum práce, hlavne veľa telefonátov a riešení problémov v zápasoch, teraz tomu nepomáha ani koronavírus, ktorý spôsobuje odklad zápasov niekedy aj na poslednú chvíľu."


Aj tento víkend museli niektoré zápasy na poslednú chvíľu pre obavy zo šírenia ochorenia Covid-19 odložiť.


Kluby sa potýkajú s nariadeniami zo strany štátu a hygienikov, ktoré obmedzujú ich činnosť. Na zápasoch napr. nemôžu mať v prevádzke predaj občerstvenia a musia dodržiavať prísne hygienické opatrenia.

 

 

Proti Hlohovcu napraviť stratu v Radimove

Juhász popri funkcii v ŠTK ďalej zostáva aktívny aj v Jaslovských Bohuniciach, kde sa na jeho pozícii predsedu klubu a trénera A-mužstva nič nemení.


Najbližší víkend nesie v Jaslovských Bohuniciach prívlastok hodový, v nedeľu 27. septembra o 15:00 bude ŠK Blava v rámci štvrtej ligy severozápad hrať doma s Hlohovcom.


Po prehre v Radimove 0:2 a páde v tabuľke z prvého na tretie miesto, bude chcieť zabodovať naplno.


"V kútiku duše som dúfal, že v Radimove niečo uhráme, ale východisková situácia nebola jednoduchá. Takmer všetci hráči boli na svadbe nášho útočníka Petra Kaniščáka. Pre bolesti v kolene nenastúpil ani Dano Dvorák. Na Hlohovec by už mal byť fit. Pri troche šťastia sme na Záhorí mohli niečo uhrať, ale hviezdy nám neboli naklonené. Proti Hlohovcu chceme bodovať naplno. Naším cieľom je byť v prvej päťke, čo by pri zamýšľanej reorganizácii znamenalo, že by sme v novej sezóne hrali v najvyššej krajskej súťaži, nakoľko tretia liga má prejsť pod Slovenský futbalový zväz. Obci aj športovému prostrediu by takáto kvalitná súťaž pasovala," uviedol Juhász.


Do konca septembra ešte majú kluby z nižších súťaží možnosť získať hráčov zo zahraničia. "Hovoríme s niektorými chalanmi, ktorí pôsobia v Rakúsku a čakajú, ako sa vyvinie pre koronavírus situácia na hraniciach. Hrozí im, že by nemohli chodiť na zápasy ani ako pendleri. Snažíme sa ešte tím posilniť, ale momentálne to nevyzerá, že by k nám ešte niekto pribudol," uzavrel.

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Od soboty bude platiť zákaz vychádzania! Slovensko sprísňuje opatrenia

Od soboty bude platiť zákaz vychádzania! Slovensko sprísňuje opatrenia

Zákaz vychádzania má dosť výnimiek, netýka sa napríklad cesty do práce, do najbližších potravín alebo do prírody... celý článok

Plánujú veľkú obnovu Linčianskej, mesto už vybralo architektonický návrh

Plánujú veľkú obnovu Linčianskej, mesto už vybralo architektonický návrh

Autor víťazného návrhu získa okrem odmeny 9-tisíc eur aj objednávku na vypracovanie projektovej dokumentácie... celý článok

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Časť parkoviska na Rybníkovej ulici v Trnave vyhradia pre testovanie na COVID-19

Odbery na zisťovanie ochorenia COVID-19 tu plánuje robiť súkromná firma, testovanie bude určené pre samoplatcov celý článok

Jazierce

reklama

Fiat Ducato Fiat Tanex El Gaučo 2020 Benio Gašparík Danubius Gastro Plošina Grinaj Marell Bábence Remax

reklama

Aktuálne video

Facebook

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2020 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

Mazda na elektrinu

reklama